Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek, hogyan találhatné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan találhatnék párt, vagy ilyen állapotban inkább hanyagoljam egyelőre?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon önbizalomhiányos vagyok, az önértékelésem a béka segge alatt van, és tele vagyok gátlásokkal.

Illetve egyre inkább magamba zárkózom, sajnos középsuli óta ez van, akkor is csak felszínes kapcsolataim lettek (baráti), a nők felé pedig egyáltalán nem mertem közeledni, mikorra végeztem kicsit rendbe jöttem és vártam az egyetemet, de itt se tudtam megnyílni és alig szereztem új ismerősöket, teljesen elveszettnek éreztem és érzem magam, a régi barátaim közül is csak néhánnyal érzem már jól magam, ők és a családom akik tartják bennem a lelket.


Kapcsolatom pedig 21 éves létemre nem volt még.

Viszont nagyon vágyom egy társra, akivel boldog lehetek és aki voldog mellettem, mondhatni egy párt akarok akivel kölcsönösen szeretjük egymást.

Csak sajnos a nem igazán ismerek nőket, akiket pedig igen azok mind foglaltak, az egyetemen volt egy lany aki tetszett és szimpi is volt, illetve talán lenne is nála esélyem, de nem mertem lépni, most pedig vizsgaidőszak, igaz most legalább van időm összeszedni magam.


Csak félek a visszautasítástól is. Illetve ötletem sincs, hol kezdhetnék ismerkedni, mert bulizni nem igen járok és kevés barátom is van, velük is ritkán van kimozdulós program (de ezen igyekszem változtatni).


Szerintetek érdemes így belekezdeni az ismerkedésbe?


2017. dec. 23. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert ha visszautasít valaki, akkor mi van???? Semmi. Az emberek 99%- àt éri visszautasítàs, mégse kuporodnak le a sarokba sírni. Ha pàrt akarsz magadnak, tenni kell érte.

Sok pàrt ismerek, férfit, nőt akik netes tàrskeresőn ismerkedtek össze. Jómagam és a férjem is. Ő akkor még alig volt 21 éves. Nem lehetetlen, csak tenni kéne érte. Ha azt vàrod, hogy a csajok szedjenek fel....rég rossz!

2017. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Természetesen nem várom, amúgy a visszautasítástól inkább akkor félek, ha egy közegben vagyok azzal aki visszautasít.
2017. dec. 23. 12:50
 3/3 anonim válasza:
Ne aggódj én is ilyen vagyok csak lányba.
2017. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!