Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jártál már úgy, hogy menekült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már úgy, hogy menekült tőled a lány?

Figyelt kérdés

2017. dec. 23. 14:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Nem kell félreérteni, nem tartottam fogva.

Csak az történt, hogy elkezdett "menekülni".

2017. dec. 23. 14:59
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha éjjel mászkálok kapucniban van hogy elszaladnak előlem az emberek. Vicces amúgy :)
2017. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen erőteljesen menekült, mivel nála volt a tárcám.
2017. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én többször is.
2017. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, remélem, nem gond, hogy írok ide. Én azoktól a pasiktól menekülök mindig, akik képtelenek leszállni rólam. Vagyolyan értelemben, hogy minden másodpercben messengeren zaklatnak, vagy úgy, hogy ha együtt vagyunk, folyamatos testi kontaktust akart tartani (ölelgetés, kézfogás, simogatás), és ezeket annak ellenére sem hagyták abba, hogy megkértem őket rá.
2017. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy. Volt egy randink, nem tetszettem neki. Aztán ő kereste velem a kapcsolatot, és némi hezitálás után úgy döntöttem másodszor is elhívom. Erre mondott valamit, olyan halkan hogy alig hallottam, majd majdhogynem futva, köszönés nélkül elment. Én meg néztem csak ki a fejemből. Ilyet még nem éltem. Azóta jóban lettünk.
2017. dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Most is menekülök egy olyan személytől aki számomra sokat jelent, viszont a kapcsolatunknak nem lehet jövője, ezért nem akarom hogy a találkozásainkkor kiderülön mennyire beleestem. Inkább elmenekülök az érzelmeim elől.
2017. dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"kapcsolatunknak nem lehet jövője"


miért?

2017. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Én többször is menekültem már. Legjobban egy ismerőstől, akit nem kedveltem, sőt kifejezetten ellenszenves volt. Tudtam, hogy belém van esve, folyton ott volt, ahol én, bámult és kereste a szemkontaktust..


Elkezdtem menekülni, mert sosem mondott semmit, szóval le sem építhettem, de nagyon zavart a közelsége és a bámulása.


Évekig kitartott a lelkesedése, míg végül megszólított a sok és látványos menekülésem ellenére.. a neten.. ott sem mondta mit akar, csak beszélgetni próbált sikertelenül..


Szegényt sajnáltam, de taszított is egyszerre.


Mások elöl is menekültem már, de nincs kedv leírni, miért.

2017. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Volt ilyen.Ismerkedtem egy sraccal és kiderült rola egy k3t dolog semmi rossz csak annyi hogy ő csak a szexre hajt .Kb 2év utàn elkezdett nyomulni aztàn leàllitottam .Azóta nem keres halistennek.;)
2017. dec. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!