Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyha nem szeretek random...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha nem szeretek random nőket leszólítgatni és nem szeretem a szórakozóhelyeket, koncerteket hogyan lehet normálisan ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy olyan helyszínt, közösséget preferálnék, ami tényleg arra megy, hogy a férfiak, nők megismerjék egymást és nyitottak az emberek. A szórakozóhelyeket, koncertek, kocsmákat nem ilyennek találom, mert szinte mindenki csak a társaságával van elfoglalva és nem szívesen ismerkednek. Amikor társasággal megyek akkor én is inkább csak velük vagyok, beszélgetek és jól érzem magam velük. Hangos zenés helyszíneket azért nem szeretem, mert alapból nem vagyok oda a zenékért és a hangzavarban nem is lehet nagyon ismerkedni.

Persze neten is ismerkedem, de úgy látom nem az igazi és a képek, bemutatkozó szövegek sokszor nem a valóságot tükrözik.


2017. dec. 23. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
miit, havervagy, rapid randi stb.
2017. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy az általad említettekkel kimerítetted (egyáltalán karcolgattad) a normális ismerkedés fogalmát?

Ismerkedj olyan helyen, ahol nem csak annyit veszel észre a másikból, mielőtt kezdeményezel nála, hogy "szép csaj és mosolygós".


Munka és hobbi szempontból is vannak kis közösségek, találkozók, workshopok és minden más, ahol beszélhetsz emberekkel anélkül, hogy bárkiben felmerülne, hogy akarsz-e tőlük valamit, mint férfi, vagy sem. De még az ismerősök ismerőse/tágabb baráti kör is működik, mikor a csapat összeül kicsit szórakozni és mindenki hozza a valakijét (kollégáját, haverját, évfolyamtársát, tesóját, unokatesóját, ami épp van), főleg most, hogy jönnek az ünnepek.


Mindenki máshogy szeret ismerkedni, volt, akinek bejött a szórakozóhelyes ismerkedés és random leszólítgatás. Ez egy olyan téma, hogy bármit mondasz, mindig jön egy némber, aki rácáfol és kijelenti, hogy de ő úgy ismerte meg a férjét/feleségét. Ha azt mondom, hogy nem lehet egy mező közepén álló trágyadombon ücsörögve párt találni, akkor is jön valaki villogni élete szerelmével és a lávsztorijukkal, hogy neki márpedig úgy jött össze. De azért ne gondoljuk már azt, hogy ez a tuti módszer meg az általános, könyörgöm. Én nagyon ellenzem azt, mikor valaki a külsőre alapozva teljesen, elkezd ismerkedni, főleg egy olyan helyen, ahol a többség már a világát sem tudja és vagy ignorál, vagy az alkohol és más cuccok hatása alatt még a villanypóznát is el akarja csábítani. Nem tudok sok működő kapcsolatról, ami nem úgy alakult ki, hogy előtte ártatlanul, a randi és a nyomulás gyanúja nélkül váltottak egymással pár szót és ismerték meg egymást más okból. De kinek mi.

2017. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazad van. A random nöknek görbe a lába.
2017. dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ha nőt akarsz, akkor bizony kell olyan helyekre járni, ahol van esélyed nőkkel ismerkedni, közelebb kerülni hozzájuk és ehhez meg kell találnod a neked megfelelő helyszínt. Az a baj, hogy eleve olyan dolgokat kizársz ahol lenne esély.

Rapidrandit meg ilyen baromságokat felejtsd el, bár oda konkrétan párt keresni mennek a nők, mégis ugyanúgy válogatnak, ugyanúgy nem foglalkoznak veled, ha csak nem vagy alfa hím, vagy Alain Delon arc.

2017. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!