Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van akár itt, akár máshol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akár itt, akár máshol olyan személy, aki hiányzik neked, de nem mered/tudod valami miatt felkeresni?

Figyelt kérdés

Mit üzensz neki? Ki vele, mindenki vegye elő a lelkét!


Kort és nemet is írj!


2017. dec. 24. 23:56
1 2 3
 1/25 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Nincs lelkem, de van olyan személy aki nagyon hiányzik nekem. "Boldog Karácsonyt!" Ezt üzenném neki most leginkább.
2017. dec. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Nincs. Ha hiányzik valaki, felkeresem. Ha nem, akkor annak meg oka van.
2017. dec. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Nem látom értelmét felkeresni, mert ő nem akar engem. Akkor meg minek zaklassam? Nincs értelme. Amit el akartam neki mondani, azt elmondtam. Nem üzennék neki semmit, mert csak feltépné a sebet, ami még el sem kezdett begyógyulni.

2017. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Senki. Habár az egyik volt munkatársam hiányzik. Lóg nekem 15 ezer forinttal.
2017. dec. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

1, Itt lenne, talán 2 egyén is, a hétköznapi életben szintén; 2, Szeretném, jó lenne, ha jelentkezne;

3, 35F.

2017. dec. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%
A volt szeretőm, hiába keresem ő 1év után lecserélt...40f
2017. dec. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja, egyik barátnőm (tehát barát), csak róla is kiderült, hogy sajnos egy hülye p....

Hiányoznak a közös túrák, meg ökörködések, de aztán eszembe jut milyen baromságot csinált és milyen felszínes lett.

Ezt üzenem neki: nem, nem vagy minden férfi szívét rabul ejtő végzet asszonya, és csúnya dolog mások barátjára, férjre hajtani, plusz nem várhatod el, hogy a férfinak autója, lakása legyen, miközben neked jogsid sincsen és apukád tart el. :>

2017. dec. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Általános iskolai szerelmem
2017. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Az edzom. Olyan ultradogos es imadom,ah elborul az agya,amikor kivagottabb cucc van rajtam edzesen. :D

N/25

2017. dec. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Van persze .Fe felkeresni sztem nem lenne értelme mert ugy is vagy hülyének nézne és kiröhögne hogy ez mit akar vagy vmi oka van hogy lemondtam róla igy cak ennyit üzennék merry xmas.:)
2017. dec. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!