Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 43 évesen otthagyjam a pasimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43 évesen otthagyjam a pasimat, ha nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Párommal másfél éve vagyunk együtt, nagyon sokáig hiába kerestem társat. Most végre oly sok év után jó és boldog kapcsolatban vagyok, de ő (46 éves) nem akar már gyereket és hajthatatlan ebben. Én megőrülök, mert semmiképp sem tudok lemondani a gyerekről. Neki van már egy nagy (21 éves) és semmiképp sem akar már. Én nem tudom elképzelni az életem gyerek nélkül, de halogatni való időm nincs. Ha vele maradok, az biztos gyermektelenség, ha szakítok, talán van esélyem olyat találni, aki családot szeretne. Ti mit tennétek?

2017. dec. 25. 14:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem akarok, de ha szeretnél, akkor szakíts.
2017. dec. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked fontos ez, akkor szakits. Egy pasiert sem szabad feladni a celjainkat.
2017. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

És másfél év után derült csak ki, hogy ő nem akar gyereket, te pedig igen?M


Két felnőtt embernél már az első fél évben tudni kéne, hogy mit terveznek a jövőben, ilyen családtémában.


Mindenképpen szakíts, mert nem egyezik a jövőbeni tervetek.

2017. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Gyorsan szakíts, mert így is eljárt feletted a kor minden hónap számít amit elvesztegetsz.Lehet lassan, ha akarnál se lehetne gyereked,bár a tudomány csodákra képes...És legközelebb ha ismerkedsz, hamarabb kérdezz rá mik a leendő párod tervei.
2017. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Már így is lekéstél róla.
2017. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

Egy 43 éves nő eleve nem kelendő. No pláne gyerekes tervekkel. Ha lesz is másik kapcsolatod. Már kb lejárt az időd.


Ezt optimálisan 25 és 37-8 között kellet volna.


30 F

2017. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Amúgy tényleg, ez olyan mint amikor valaki 30 évesen veszíti el a szüzességét.

Nem gáz, de tényleg, mit csinált az elmúlt X évben?

Hajszolta a pénzt, 4 fal között ült? De most komolyan, vénszűzként kérdezem a sorstársaimtól, mert én legalább próbálkoztam.

2017. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

Most 43 éves vagy. Szakítasz. Mire összekaparsz egy pasit aki kb 45 éves és (még) akar gyereket, az nem 1-2 hét lesz... Összejöttök, jártok, összeköltöztök...Ez a folyamat sem 1-2 hét. Szóval kb 46 éves korod körül akarsz gyereket szülni?

56 leszel, amikor a gyerek 10 éves lesz... 66 mire 20...

Én ennyi idősen már nem hiszem, h otthagynám a pasimat a helyedben.

Talán lenne esélyed. TALÁN.

Rohadt nehéz összeszedni 43-45 körüli pasit aki normális és benne lenne a gyerek témában. Bár ha nem válogatsz és bárki megfelel, jobbak az esélyeid.

2017. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván igen, keress gyorsan mást, de nehogy " beválogass" hirtelen... amúgy ilyen korban nehéz lesz normális, gyermeket akaró férfit találni... hacsak nem ugratsz be egy jóval fiatalabbat, de annak is van elég sok hátránya.
2017. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
Egyáltalán nem nehéz összeszedni magányos 40 es férfit,ha kicsit is adsz magadra. Rengetegen vannak ,elváltak ,rosszabbnál rosszabb kapcsolatból menekültek ,sokuk bevállalna gyereket is,ha megszeretne.
2017. dec. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!