Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 43 évesen otthagyjam a pasimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43 évesen otthagyjam a pasimat, ha nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Párommal másfél éve vagyunk együtt, nagyon sokáig hiába kerestem társat. Most végre oly sok év után jó és boldog kapcsolatban vagyok, de ő (46 éves) nem akar már gyereket és hajthatatlan ebben. Én megőrülök, mert semmiképp sem tudok lemondani a gyerekről. Neki van már egy nagy (21 éves) és semmiképp sem akar már. Én nem tudom elképzelni az életem gyerek nélkül, de halogatni való időm nincs. Ha vele maradok, az biztos gyermektelenség, ha szakítok, talán van esélyem olyat találni, aki családot szeretne. Ti mit tennétek?

2017. dec. 25. 14:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha ennyire nem egyeznek a terveitek, akkor szakíts. De én a helyedben előtte kivizsgáltatnám magam, hogy egyáltalán lehet-e gyereked. Ne kapkodd el a döntést.
2017. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Kapásból 5 ismerősöm van aki korban jó lenne hozzád és nincs még gyerekük.Mind normálisak rendesek átlagos emberek nem csövesek ,csak nem szerencsések a pártalálásban .
2017. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
8%

Olyan pasit lesz nehéz találni, aki egy 43+ éves nőtől akar gyereket. Nem érdemes áltatni magad. Erről bizony már lecsúsztál, ha ennyi idősen még az apajelölt sincs meg.

Saját tapasztalat: hiába nézek ki 25-nek, akkor is 35 vagyok "odabent", és a harmadik terhesség már csak hormonpótlás mellett maradt meg. :(

Ugyanez 45 évesen még nehezebb lesz. Ráadásul beteg babára is sokkal nagyobb az esély két idős szülővel.

2017. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%

Két 40 felett ismerősöm is most szült gyereket ez már nem nagy dolog ,sőt trendi lett manapság. Az meg hogy kinek beteg a gyereke szerencse krdése, nem esélylatolgatás,annak a lóversenyen van a helye és ott sincs tuti tipp. Bőven van sok 20onévesnek is beteg gyereke. Az élet egésze csakis szerencse kérdése,lehet bármit tervezni, de ember tervez- Isten végez.


Szóval keress olyat aki akar gyereket ,akiket én ismerek annak mindegy lenne hogy 43 vagy ,ha akarsz tőlük gyereket és van összhang simán lehetne belőlle család.

2017. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
" Ha vele maradok, az biztos gyermektelenség, ha szakítok, talán van esélyem olyat találni, aki családot szeretne." Ezzel tökéletesen megválaszoltad a kérdésedet.
2017. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát én azt látom, hogy az ilyen "nem akar gyereket a barátom és nem vesz el" nők lesznek "véletlenül" terhesek.
2017. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem igaz. 40 felett nem kell évekig járni. Egy ismerősöm a 0-ból indulva 2 év alatt apa lett, az anyuka szintén 42 éves, első baba.


Viszont ez nem mindig jön össze így, ha neked fontos a gyerek, akkor essél teherbe, nem nehéz feladat. Nézz ki egy értelmes, jó génekkel rendelkező pasit, és ha teherbe esel, felejtsd el.

2017. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

" és a harmadik terhesség már csak hormonpótlás mellett maradt meg. :( "


Én huszonévesen védekezés nélkül nem estem teherbe, csak a naptár módszert használtuk, ami ugye nem védekezés.

Viszont 39 évesen, egy, azaz egy(!) alkalom után terhes lettem.

2017. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
90%
Az élet véletlenszerűen dobálja a lapokat nincsenek szabályok ,amire nem lenne ellenpélda.Te gyereket akarsz ,hát tegyél érte!
2017. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!