Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetértesz? "Amikor a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértesz? "Amikor a fiatal férfiaknak a lehető legnagyobb szükségük volna egy megértő, támogató társra (20-25 év), többségük a társadalmi ranglétrán a perifériára szorul, mert a nők vannak abszolút válogató pozícióban. ""

Figyelt kérdés

egy netes cikkben szerepel szerintem mélyen igaz!


[link]



2017. dec. 25. 15:40
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
5%
Számít nekem is a külső,de nekem egy átlagos lány is tökéletes lenne,nektek meg csak a jóképűek kellenek,ez a különbség. Házimunkát meg maximum a takarítást bíznám a legtöbb mai nőre, nekem ne szerencsétlenkedjen inkább a kajával.
2017. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

Kinek mi a szép, ugyebár. Sok férfi van, akiről ismerőseim mondják, hogy talán a legjóképűbb ismerősük, nekem meg csak meh. És van fordított helyzetben is.

Akkor neked például mi fontos egy nőben? Ami miatt bele tudsz SZERETNI, nem összejönni, a kettő közt van különbség, mégpedig, hogy hiába udvarolsz egy nőnek, ha neki te nem tetszel, nem vonzódik hozzád, az nem a kocsid, stb miatt van.

2017. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
Az mindegy,hogy nekem mi a fontos egy nőben,hiszen egyiktől sem kapok esélyt.
2017. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból érdekel, hiszen ha te a nagy többség nevében így tudod, hogy mi kell a nőnek, akkor a férfiak, sőt a saját nevedben már nem tudod megmondani?

Talán mert ellent mondana a véleményednek?

2017. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Nagyjából igen, egyet.
2017. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
38%

Jó tanács!!!

Ne olvasd a fütyizörejt, mert leszívja az agyad. Tele van az az oldal rengeteg megkeseredett, szánalmas kisfiúval.

2017. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
en pl. nem vagyok megkeseredett, de ezt a megállapítást találónak érzem.
2017. dec. 25. 20:16
 48/55 anonim ***** válasza:
77%

Ja, mert neked támogatás kell, akkor kötelező valakinek összejönni veled?

Támogasson anyád, basszus, ne rinyálj.

2017. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
85%
Ez a cikk annyira álszent, hogy az már szerintem szánalmas.
2017. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
"és egy sokkal magasabb szellemi síkon a tranzakcióalapú gondolkodást eliminálni"
2017. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!