Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek, ha itthonról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, ha itthonról dolgozom és nincs baráti társaságom?

Figyelt kérdés

Egyetemen volt pár haverom, de nem alakult ki komolyabb baráti társaság. Aztán ahogy vége lett, mindenki szép lassan a saját életét kezdte élni. Néha beszélünk, de ennyi.

A munkám meg olyan, hogy egy külföldi cégnek dolgozom itthonról, munkatársak szerte a világban...

Járok programokra, de többnyire nálam idősebbek, sznobok, illetve párok vannak, szóval nem épp ideálisak a hobbijaim ilyen szempontból.


Tinderrel meg hasonlókkal próbálkoztam, nem sok sikerrel. Tapasztalataim szerint csak az igazán jóképű pasik (nem vagyok), illetve akiknek a képeiből sugárzik, hogy pénzesek (nem szeretném) számolhatnak a siker reális esélyével az ilyen platformokon.


Amúgy 28 vagyok, budapesti, többnyire jó beszélgetőtárs. Átlag magasságom van és enyhén fiatalos az arcom.


2017. dec. 25. 21:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Már a legelején szögezzünk le valamit: ha valaki nem AKARja, hogy sikerüljön, és csak a kifogásokat gyártja, akkor garantáltan nem is fog sikerülni.


Társkeresők kilőve, mert "nem jók". (Amúgy szerintem sem a leghatékonyabbak a társtalálásra, de jött már össze onnan randim.) Szórakozóhelyek kilőve, "mert az ciki". Más internetes ismerkedési lehetőségek kilóve, "mert egyszer már próbáltam társkeresőt, és nem jött be".

Most komolyan, akarsz te egyáltalán társat találni, vagy csak ücsörögsz a saját kis beszűkült világodban, és város, hogy a sült galamb a szádba repüljön?

Attól, hogy otthonról dolgozol, még nincs megtiltva, hogy kimozdulj. Akik nem otthonról dolgoznak, azoknak a többsége sem a munkatársát veszi feleségül... Ismerkedni meg szinte bárhol el lehet kezdeni. Ismerkedtem én már (gimiben) matekverseny után, menzán, (fősulin) gépteremben a mellettem ülő lánnyal, buszon, buszmegállóban, TESCOban, vasárnapi kocogás során, stb, stb. Sőt, két hosszabb távú kapcsolatom is alakult random facebookos ismerkedésből. Ha nem azt sasolnád, hogy hol milyen kifogást tudsz találni, már rég lenne barátnőd.

2017. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!