Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jegyzik meg a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jegyzik meg a férfiak mindig melyik nőnek mekkora melle van, ha nem a mellméret fontos számukra? Nem álszent dolog ez?

Figyelt kérdés

Igen, nekem kicsi melleim vannak, 75A-s a méretem, és rosszul esik, ha folyamatosan olyan megjegyzéseket hallok férfiaktól, hogy "hú milyen jó mellei vannak!", "hú mekkora mellei vannak!".

Sok férfi azt állítja, hogy nem mérvadó nála a mellméret, mégis minden egyes alkalmat megragadnak, hogy csorgathassák a nyálukat és nyáladzó megjegyzéseket tegyenek egy nagyobb mellre.


Nem lehet, hogy mégiscsak fontos ez számukra, és csak megjátsszák, hogy nem érdekli őket?


2017. dec. 26. 14:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát, én nem jegyzem meg, mert nem feltétlenül a mellméret vonz egy nő külsejében. Inkább a feneke, ha már a külső számít...
2017. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

Nálam: Nem érdekelne, sokkal többet számítanak a belső értékek. Ha már tényleg választani kellene (gyűlölöm ezt a szót!) külső tényezők alapján akkor a prioritási listán inkább popsi, comb lenne előrébb :P


Nem vagyok kiéhezve, előző barátnőm is kis-mellű volt, nem érdekelt. :)

2017. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fontos igen, làtványra, de nem sokat számít ha "választunk" mert amúgy se nagyon válogathatunk.
2017. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
42%

Nők is m szokták jegyezni, hogy XY "milyen szép magas", izmos vagy ilyesmi, pedig ezek is csak külsőségek ugyanúgy.


A nők ugyanígy csorgatják, csak a s***gekre. Az se jobb sokkal.

2017. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!