Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyon okos, intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon okos, intelligens férfiak valóban nem olyan határozottak, magabiztosak?

Figyelt kérdés
Valahogy ezt vettem észre.. hogy a butább átlagos férfiak a magabiztos határozott dominánsak. Csomó nagyon okos értelmiségi férfit ismerek, akik viszont nem olyan magabiztosak, talán mert átlátják jobban a világ működését és emiatt egy bizonytalanság lesz bennük, illetve talán magasabb az érzelmi intelligenciájuk is átlagban és emiatt sokkal több érzelmi hatás éri őket, amit jobban megviselnek és emiatt elbizonytalanodnak a világban.
2017. dec. 26. 18:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%
Tapasztalat alapján, igen.
2017. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
75%

Tudod, a boldog tudatlanság :)

Minél többet tudsz, annál jobban felfogod, hogy mennyi mindent nem.

Mások megnéznek egy ismeretterjesztő filmet és szakembernek hiszik magukat :)

2017. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiszem, hogy a magabiztosság intelligencia kérdése lenne, az ész meg az érzelmi intelligencia pedig távolabb nem is állhatnának egymástól. Szerintem csak simán ilyen példákat láttál a közvetlen környezetedből, de nagy következtetéseket nem érdemes ebből levonni...
2017. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
45%

Ha apám nem lett volna határozott és magabiztos amellett, hogy a szakterületén kiváló szakember, akkor nem lett volna belőle vezető.


Mellesleg hallottad már, hogy a hülye okoskodik?

2017. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
66%
A környezetemben engem is okosabbnak látnak az átlagnál, de kötve hiszem, hogy ez befolyásolná az önbizalmamat. Az tény, hogy nincs, de elég kilépni az utcára. Lépten, nyomon önbizalomhiányos emberekkel találkozol. A kondizás nem egy sport, csak a küllemüket próbálják az emberek az ellentétes nem szemében elfogadhatóbbá tenni. Vagyis ők is önbizalomhiányban szenvednek, csak van akinél ez jobban látszik.
2017. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
72%

"The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt." -- Bertrand Russell



/Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel./

2017. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
58%

"Ha apám nem lett volna határozott és magabiztos amellett"


Kivűlről, de belül biztos sokat vacilált, mi a helyes döntés.

2017. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Határozott vagyok, amikor kell. Viszont igaz, amit az alkérdésben boncolgatsz, miszerint általában érzékenyebben érintenek történések, dolgok, helyzetek az életben és mivel keresem-kutatom a miértekre a válaszokat, emocionális oldalról is vizsgálódom, mely bizony van, hogy komoly kétségeket szül morális, mentális, érzelmi téren is.
2017. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
80%
Van igazság ebben, de azért ha valaki tényleg nagyon okos, intelligens, akkor azért talán képes az önbizalmán is dolgozni. Velem legalábbis ez volt, régebben elég határozatlan voltam(hasonló mint a kérdésben leírtak),de aztán tudatosan elkezdtem magamat fejleszteni és sokkal határozottabb lettem, nem mondom ,hogy tökéletes lennék(nem is akarok az lenni),de odáig sikerült eljutnom, hogy most már elégedett kiegyensúlyozottsággal szemlélem az életet.
2017. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
"Kivűlről, de belül biztos sokat vacilált, mi a helyes döntés." - Nem olyannak ismerem. Egy ruhát cikinek érez visszavinni az üzletbe, ha nem jó, de a szakterületén nagyon is magabiztosan mozog. :-)
2017. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!