Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyon okos, intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon okos, intelligens férfiak valóban nem olyan határozottak, magabiztosak?

Figyelt kérdés
Valahogy ezt vettem észre.. hogy a butább átlagos férfiak a magabiztos határozott dominánsak. Csomó nagyon okos értelmiségi férfit ismerek, akik viszont nem olyan magabiztosak, talán mert átlátják jobban a világ működését és emiatt egy bizonytalanság lesz bennük, illetve talán magasabb az érzelmi intelligenciájuk is átlagban és emiatt sokkal több érzelmi hatás éri őket, amit jobban megviselnek és emiatt elbizonytalanodnak a világban.
2017. dec. 26. 18:08
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

""Kivűlről, de belül biztos sokat vacilált, mi a helyes döntés." - Nem olyannak ismerem. Egy ruhát cikinek érez visszavinni az üzletbe, ha nem jó, de a szakterületén nagyon is magabiztosan mozog. :-)"


De látom, te nem örökölted az eszét...


A kérdésben ugyanis nem "szakterületről", hanem érzelmi hatásokról van szó. Értő olvasás!



Tudod, én baromi magabiztos vagyok a szakterületemen, mert döntéseket kell hozni, fel kell vállalni gyorsan a felelősséget, és ebben jó vagyok (nem magam szerint, de a munkahelyem szerint is, ezért léptettek engem is elő).


Ez nem jelenti azt, hogy az élet minden területén ilyen piszok magabiztos vagyok, az élet nem műszaki tudomány, az éremnek pedig sok oldala van, nem tudom a világot (legyen szó párkapcsolatokról, társadalomról, bármiről) feketén és fehéren szemlélni...


úgy ahogy te teszed, hogy apád = magabiztos, mert a kis világodban ő a fehér pont, akiben szemernyi kétely nincs.

2017. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
49%

Kb.


"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel"

2017. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
40%

" Nem olyannak ismerem. Egy ruhát cikinek érez visszavinni az üzletbe, ha nem jó, de a szakterületén nagyon is magabiztosan mozog. :-)

"


És? A szakmájában jól funkcionál. Sok ilyen embert ismerek. Magam is hasonló vagyok. Hétköznapi esetekben sokszor gyenge nőnek tűnhetek, de munka, hivatalos vonalon nehéz velem kibabrálni.

Semmi nem fekete vagy fehér.

Egy közeli barátomat mindenki kegyetlen üzletembernek ismeri, pedig tudom, mennyi kétely van benne. Privát teljesen másmilyen.

2017. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
34%

Most látom, hogy idézték már előttem. :D

Csak az a baj, hogy a legtöbb nő (és k...anagy tisztelet a kivételnek!) nem a nagyon intelligens, de kevésbé magabiztos férfiakat preferálják.

2017. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
51%

"Csak az a baj, hogy a legtöbb nő (és k...anagy tisztelet a kivételnek!) nem a nagyon intelligens, de kevésbé magabiztos férfiakat preferálják."


Sokszor mondtam már nő ismerősöknek, mikor egy férfire közölték, hogy nem túl magabiztos, hogy gondolkozzanak.


Az a férfi, aki hosszú párkapcsolatokban gyakorlott, az az esetek nagy részében nem az az igazi randiguru, aki 2 szóval felszedi bármelyik nőt.


Akik meg begyakorolták alaposan a csajozást, azok vajon hol tették ezt? Csak nem azzal, hogy az aktuális hölgy a sokadik a sorban, és a héten egyébként is már 3 másik nővel gyakorolták az egészet.



Persze sosem értenek meg, még akkor sem, mikor az aktuális csajozógép éppen két éjszaka után dobja őket, majd legközelebb megint rácsodálkoznak, hogy a Béla mennyivel szimpibb, mint a Józsi, mert az előbbi mindig minden helyzetben tudta, hogy mit kell mondani egy nőnek, a Józsi meg szegény szét izgulta az egészet.

2017. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
64%

Nem mondanám, az viszont igaz, hogy az ember minél okosabb, általában annál inkább tudja, hogy "mennyit nem tud" és annál kritikusabb magával. Nem hiszem, hogy élő ember valaha átlátná ezt a kaotikus világot, inkább csak a túl sok ismeret, ami túl sok gondolatot hív elő okozhat valamiféle "esetlenséget". Legalábbis, nálunk a legtöbb prof az egyetemen gyakran belegabalyodik a mondandójába és "ööö-zik", vagy időzik egy kérdésen, mielőtt válaszolna. A szabadidős foglalkozásokon is ők a halkabbak, szerintem túl sok dolgot szeretnének egyszerre mondani és túl sok dolog jut az eszükbe. :P Néha érzem magamon is, hogy egy keményebb vizsga után, vagy mikor aktívabban elmerültem a tudományos cikkek olvasásában, annyi minden cikázik a fejemben, hogy nagyon nehéz tőle elvonatkoztatva szóhoz jutni, vagy visszatérni az elméleti síkról a valós életbe. Ráadásul aki már olvasott ilyen idegölő publikációkat, tudja, hogy mindegyik végén további 10 kérdés felvetődik benne és rájön, hogy kispista ő még az egész tudományos léthez és mekkorák a hiányosságai.


Az érzelmi intelligencia pedig (amennyire én tudom, régebben sokat olvastam róla) a rendestől teljesen független (és fejleszthető! :))) És pont ellenkezőleg működik, akinek magas, az jobban ráérez az ilyen "szociális mit-hogyanokra".:)

2017. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
90%

#14: Akkor én vagyok egy kivétel, nekem ez a legfontosabb, a többi utána jön. Mondhatni, nálam ez már egy fétis, nagyon nem bírom a buta embereket. Lehet akármilyxen férfi szépség, minden érdeklődésem elszáll, ha ostoba.

Kifejezetten sapioszexuális vagyok.

2017. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
80%

17: én is azt szoktam mondani, hogy az intelligencia szexi egy nőben.


De lássuk be, sem nőkben, sem férfiakban ne mi vagyunk a többség.

2017. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
"A kérdésben ugyanis nem "szakterületről", hanem érzelmi hatásokról van szó." - Érzelmi területen is magabiztosan dönt, anyámat egy hónap után megkérte, és 35 éve együtt vannak.
2017. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

19: vagy túl fiatal vagy a __FELNŐTT__ párkapcsolatok rovathoz, vagy elcsúszott nálad az az időszak, amikor a lányok az apjukat a fiúk az anyjukat látják tökéletesnek, hibátlannak, a legnagyszerűbb lénynek a világon.


Ezen dolgoznod kellene.

2017. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!