Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saw Gerrera kérdése:

Mást jelent-e a feminin őszinteség, mint a masculin?

Figyelt kérdés
Meg tudná-e nekem világítani valaki azt a problémát, hogy a társkereső nők jelentős hányada az elsők között említi meg az elvárt tulajdonságok között az őszinteséget, addig a kiszemelt hölgyet valós adatokkal traktálva 10-ből tízszer biztos a kosár?
2017. dec. 26. 22:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"de a 2-es értékelhetetlen"


Pedig nagyon lényeges dolgot írt le abban a 3 sorban.

2017. dec. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#2-7-10 és 11 Mert ugye egyazon személy?

Szerinted hova kellene fejlődnöm 53 évesen?

Szerinted ha valaki nagyképűen belevauzik a dolgaidba, az szeretett és megbecsült személy lesz, akivel hosszasan polemizál az ember?

Én nem személyeskedéssel szerettem volna foglalkozni.

Ettől függetlenül nem haragszom, de van ennek értelme?

2017. dec. 27. 17:14
 13/15 A kérdező kommentje:
Sorry- #9 és 10 és nem 11.
2017. dec. 27. 17:15
 14/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, én csak logikai hibákat látok itt. Szerinted ott miért pontoztak le engem? Szerinted csak az őszinteséggel lehet baj?


Nem tudom ezt jobban elmagyarázni. Az őszinteséggel soha nincs baj, ilyenkor csak hamarabb kiderül, hogy nem illik össze két ember. Ha valakivel ismerkednék, és azt mondaná, szeretne gyerekeket, nem az őszinteség miatt nem akarnék vele többet találkozni, hanem mert én meg nem akarok.


Ezt most valami nyakatekert logikával ki lehet úgy csavarni, hogy az ha nem mondta volna el, akkor összejöttem volna vele, de ő is szenvedett volna a gyermektelenségtől.


Plusz jönnek a pozitív-negatív tulajdonságok. Mondhatom, hogy könyvmoly vagyok, imádok nevetni, szinte minden érdekel, imádok új dolgokat megtanulni, szeretem a körülöttem lévő barátaimat felvidítani, az őszinte és pozitív.


De azt is mondhatom, hogy kényelmes vagyok, lusta, izgulós, nem szeretek új embereket megismerni, nem főzök, ragaszkodom a tényekhez, ezért sokat vitatkozok, kötekedek... ez is őszinte, de nem ezzel kezdek. Pedig kezdhetnék, és mondhatnám, hogy a pasiknak az őszinteséggel van a bajuk, pedig csak a tulajdonságaimmal.

2017. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A válasz viszonylag egyszerű: a nők elvárják az őszinteséget, de nem szeretik, ha túlzásba viszed. Tehát a kérdéseikre szeretnek őszinte választ kapni, de ennyi és nem több.


Pl. ha kérdez a gyerekkorodról, akkor nem célszerű elmondanod, hogy mondjuk 3.-ban megbuktál matekból, ügyesen kerülheted a témát. Viszont ha véletlenül rákérdez, akkor jobb, ha őszintén elmondod. Ugyanígy fordítva is igaz, egyetlen nő sem fog eléd állni, és őszinteségi rohamában önmagától elmondani, hogy pár éve volt egy csúnya gombás fertőzése.

2017. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!