Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen viselkedéssel senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen viselkedéssel senkinek sem fogsz kelleni! Hogy fogsz így valakinek is tetszeni? Ezt miért mondta?

Figyelt kérdés
Szakítottam egy férfival 1 hónapnyi együtt járás után. Semmibe vette az én akaratomat. Mindig nekem kellett hozzá igazodni, ha szükségem lett volna rá, soha nem volt mellettem. Még arra is volt példa, hogy lemondta a randit az utolsó pillanatban, de azt sem telefonon, és állandóan késett. Amikor szakítottam vele, küldött virágcsokrot, emiatt megbocsátottam neki. Utána újra eljátszotta ezeket a dolgokat, és szakítottam vele. akkor mondta ezt a dolgot, ami a kérdésben van. Azután próbálkozott Facebookon, de mivel megírtam neki, hogy semmit nem akarok tőle, ezért csúnya szavakat vágott hozzám.
2017. dec. 28. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem írtad meg konkrétan, hogy te hogy viselkedtél, és milyen a jellemed, de úgy tűnik, hogy itt neked van igazad.

Aztán, hogy ettől függetlenül majd hogyan boldogulsz az életben - az meg majd kiderül.

2017. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon miért mondhatta? Látta, hogy nem dőlsz be megint a szánalmas kis kamuinak, úgyhogy rúgott beléd búcsúzóul még egyet, hátha annyira szarul leszel tőle, hogy elmegy a maradék önbecsülésed is és vissza tudja magát kuncsorogni. Klasszikus manipulatív technika egy tipikus féregtől. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle, aztán ha lenne még pofája ezek után keresni, szó nélkül tiltsd le, egy ilyen ember annyi energiát se ér, hogy válaszra méltasd.
2017. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elozo 10 alkalommal nem valaszoltak meg?
2017. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez a bosszú. Savanyú a szőlő.

Ennél cifrábbakat is mondtak már nekem.

2017. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg te se voltál éppen egy álombarátnő. Az az igazság, hogy a párod hozzáállása azon is múlik, hogy te mennyit raksz bele a dologba. Ha 1 hétig hisztizel, mert éppen dolga van és nem tud veled lenni, vagy állandóan cseszteted minden baromsággal, akkor igen csak elveszti irántad az érdeklődését egy normális ember. Néhányan annyira nem látják reálisan, hogy mit is csinálnak egy kapcsolatban. Ez a "jajj szükségem volt rá de nem volt itt" a legjobb példa erre. Ahol az egyik félállítólag állandóan sz.r, a másik meg jajj de mindent megtesz érte, ott mindig nagyon erős kamuszagot érzek.
2017. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még munkája sincs, hiszen nem is dolgozik. Egy párkapcsolat pedig a kölcsönösségről szól. Volt úgy ha én kerestem, vagy hívtam telefonon, nem volt elérhető.
2017. dec. 28. 17:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ilyen helyzetben.

Vagyis, hogy konkrétan tojt rám a párom.

Mindig késett, vagy lemondta a találkozót. Egy héten tudtunk találkozni kétszer, érdekes módon, mindig pont azon a két napon akadt dolga.

Szóval, igen ez két emberen múlik. Az ember érzi mikor csak egy pótlék. Vagy Max idő töltésnek jó, de komolyabb energiát már nem fecsérelnek rá.

2017. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak bantanj akart es lehuzni.

Jobb orokre elfelejteni az ilyeneket.

2017. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, az ilyeneknek az mindig "ilyen viselkedés", ha valaki nem függ tőlük 100%-ban és van szabad akarata. Nem tudom, hogy viselkedtél, lehet, hogy jogos volt tőle, de ilyenekkel vagdalkozni azok a hisztis kisfiúk szoktak, akiknek minden eszközük kudarcot vallott, amit annak érdekében vetettek be, hogy az legyen, amit ők akartak...


Engedd el, majd talál magának egy szolgát, akibe beleszerethet.:)

2017. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Épp az a baja, hogy neked nem kellett ő, viszont te még kelleni fogsz másnak is. Ha ennyire értéktelen lennél, akkor miért akarna mindenáron veled lenni? Naugye. Behisztizett és még egy utolsó megpróbált beléd rúgni.
2017. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!