Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti miért csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Miért titkoljátok a szeretett csaj előtt,hogyha összevesztek,hogy szenvedtek miért kamuztok be minden félét,hogy ne lássa rajtatok,hogy szenvedtek?Miért tartjátok pityogásnak,hogyha elmondjátok mit éreztek?Nem könnyebb kimondani és elismerni,hogy fáj jobbá akarom tenni?
2017. dec. 28. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
És te mi a francért általánosítasz? Ahh...
2017. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat akkor úgy kérdezem a legtöbb férfi miért ilyen?
2017. dec. 28. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
A férfi lélek már csak így működik: nem mutatkozhatunk sebezhető, esendő, gyenge emberként. Ilyekor odalesz az "erős férfi, aki támaszt nyújt" státuszunk - és ehhez foggal-körömmel ragaszkodunk, és mindent megteszünk, hogy a lehető legkevésbé csorbuljon.
2017. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Ez az erzelmi intelligencia, hiánya. Am. Nőknel is. Előfordul, pl ha hibazik nem ismeri be. Egyebkent mit vársz, mar gyerekként azt halljuk, mi ferfiak, ha elesünk, hogy egy férfi nem sír. Kibirja akkor is ha fáj stb. Ebbe szocializalodunk, es sokan felnek ha kimutatjak, gyengebbnek fognak tűnni. Vagy nem lesznek többé férfiak, mert egy férfi sose sír. Sokszor a felnőtt nőknél is ez az alapelvárás, ha a férfi lelkizne, rögtön femininnek lenne kikialtva.
2017. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehéz ám megtalálni nekünk az arany középutat. Ha beszélünk az érzéseinkről, akkor picsogó kismajmoknak, melegeknek vagyunk titulálva. Ha nem beszélünk, hanem megpróbáljuk feldolgozni, akkor bukó paraszt, érzéketlen tuskók vagyunk.
2017. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én volt hogy úgy vallottam szerelmet a lánynak, hogy könnyes volt a szemem... éreztem hogy mennyire szeretem.

F

2017. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod, a férfiakat az anyjuk is így neveli és a társadalom is ezt várja el tőlük. Szüntesd meg ezt az elvárást, és a probléma is megszűnik.
2017. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!