Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as férfiak! Miért csinálját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiak! Miért csináljátok ezt ha van családotok? Váltanátok vagy csak a szexualitás hiányzik?

Figyelt kérdés
Adott egy hapsi aki számomra irtó vonzó (nem ez a vagány vagyok.. meg laza, hajam beállítva) átlagos, magas, van egy kis poci na meg a kisugárzása.. eszméletlen hatással van rám.. van egy gyermeke és barátnője is aki nem is néz ki rosszul de akárhányszor láttam sose mosolygott) a lényeg akárhányszor találkoztam a férfival észrevehető volt, hogy be jövök neki de nem úgy, hogy a melleimet fürkészné meg utánam fordul hogy a seggem nézze meg hasonlók hanem állandóan a szemembe néz és a tekintetem keresi. Igaz világító kék a szemem de már többet érzek ebben.Egyszer láttam az asszonnyal is és akkor se tudtuk elkerülni egymás pillantásait, persze óvatosan.. később már messzebb jártam de láttam visszafordult és keresett. Tudom minden férfi más csak érdekelne a válasz más FÉRFIAKtól, akik 30 körüliek. Van aki másnál találta meg az Igazit? Csak kipróbálna szexre? Látta hogy én se vagyok független.Tinik, mocskolódók és nők válaszára nem igazán vagyok kiváncsi!
2017. máj. 12. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Én a pirított tíszta levesek közül, a rántott csirke ízűt szeretem a legjobban!
2017. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés, főleg, hogy te sem vagy független, te miért csinálod? Szerintem ő is pont ugyanazért.


Lehetséges (még ha valószínűtlen is), hogy nem menne bele semmibe veled, de ábrándozik róla. Remélhetőleg nem tenne keresztbe a gyerekének, ha már a párjának igen...


A legtisztább, ha elkerülöd őt, így nem lesz kísértés (neked és neki sem). Nem volna hosszútávú és tisztességes, ha összejárnátok...

2017. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a szemedbe nézett és máris az Igaziról van szó.Anemjóját.Ehhez én nem értek.
2017. máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Látta hogy én se vagyok független." - kerdezd meg akkor magadtol :D.
2017. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én is ilyen helyzetben vagyok kérdező. Ha gondolod írj privit és dumálhatunk
2017. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez jó kör volt. :)))
2017. máj. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most szopjuk ki a kisujjunkból hogy az a pasi csak meghúzna vagy komolyan is kellenél neki? Honnan tudjuk?

Van aki csak szexet keres a meglévő párja mellett, és az életben nem lesz képes elhagyni azt akivel szar a kapcsolata mert egy gyáva ember. Van aki pedig képes lenne elhagyni az aktuális párját ha már megvan az utódja. Ő ugyanolyan gyáva.

2017. máj. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar tőled semmit, mert ha akarna, akkor lépett volna. Ő meg csak néz. Hűséget fogadott, nem vakságot.


Azt nem értem, ha úgy látod, hogy a barátnője mindig rosszkedvű (ha a kezét fogva is más nőkkel szemez, akkor nem csoda), te miért akasz a helyében lenni? Pont ugyanebben a bánásmódban lenne részed mellette. Egy férfi 30 fölött nem változik. Senki kedvéért. Melletted is mások után forgolódna, amíg te otthon neveled a közös gyereket, és állandóan rosszkedvű vagy, mert tojik rád.

2017. máj. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Van a melóhelyem közelében egy lány, ő is 30-as, akivel heti szinten beszélünk is. Neki is van párja meg nekem is, mégis úgy érzem hogy mikor a közelemben van, vibrál a levegő köztünk. Sokszor hozzám ér, megfogja a karom stb. Megmagyarázhatatlan vonzalmat érzek felé. Persze nem tudom hogy érez valójában, nem mertem rákérdezni. 37F
2017. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!