Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a kövér nők is találna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a kövér nők is találnak párt maguknak, így a kövérség a nőknél jobban elfogadott, viszont egy kövér pasi nem is álmodjon hogy lesz barátnője pénz nélkül?

Figyelt kérdés
Egy chat oldalon beszélgettem egy duci nővel, aki kifejtette, hogy tudja hogy ő duci,l de ő sportos pasit szeretne, mert hát egy nőnél az jobban elfogadott és úgy fog simán találni pasit.
2017. dec. 28. 23:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Duci nő vagyok. A nekem tetsző pasik mindig vékony lányokat akarnak, pedig nem az adoniszokra hajtok. Hiába van olyan pasi hogy duci kedvelő, ha nem illik össze a személyiségünk is, cseszhetjük.
2017. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Mikor kövér voltam, senki nem nézett meg vagy kezdeményezett. Ilyenkor megkapom, hogy biztos nem vettem észre, mert ronda volt, de nem. Pont onnan tudom, hogy mikor elkezdtem fogyni, észrevettem, mert megtörtént.


Megnézed itt a "milyen legyen egy nő" kérdéseket, szinte az összes férfi leírja, hogy ne legyen kövér.

2017. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12 Egyszerű: amióta lefogytál, kezdeményeznek azok is, akiket észreveszel. Előtte csak azok, akik nem néznek ki elég jól ahhoz, hogy észrevedd őket.
2017. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyrészt még nem fogytam le teljesen. Másrészt, nem ismersz. Eszméletlen paranoiás vagyok, hidd el, észreveszem, ha valaki akár csak felém néz.


És nem kezdeményezik senki, csak kedvesebbek az emberek. Észreveszek mindenkit.


Az mondjuk eszméletlen sértő és undorító, hogy jobban akarod tudni az életemet.

2017. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja, én sem veszem észre a rám nyomuló férfiak hadát...
2017. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#14 Nem kételkedem abban, hogy észreveszed, ha valaki akár csak feléd néz. De számodra is csak az számít valakinek, aki jól néz ki. Aki nem, azt levegőnek nézed, ahogy minden nő.
2017. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem. ENGEM néztek levegőnek, ÉN voltam a láthatatlan.


És igen, ha majd szépen lefogyok, meg egy kicsit megformásodom, akkor szeretnék egy jól kinéző párt. Én is jól fogok kinézni. Amíg kövér voltam, eszembe sem jutott pasizni, vagy sírni, hogy miért nem kellek senkinek. Tudom, hogy a férfiaknak a formás nők tetszenek, és tökéletesen megértem. Undorodtam magamtól is, nemhogy még másnak mutogattam volna az ocsmány testemet, vagy hisztiztem volna, hogy de igenis fogadjanak el úgy, hogy semmit nem teszek magamért.


MINDENKIT látok. A fogatlan biciklis futártól kezdve az aknés pasiig a villamoson. Ők is valakik. De ha neked jó a kitalált világodban élni, hát tedd azt.

2017. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jaj, különben még egy apróság: testalkattól függetlenül miért is kéne összejönni valakivel aki taszít? Tehát lehet hogy normál alkatú, jó testű, de ronda, vagy nem tetszik a testszaga, vagy hülye hangja van és idétlen gesztusai, vagy nem egy IQ harcos...bárhogy nézel ki, ezer oka lehet, hogy nem jössz be valakinek. Azért mert egy lány/fiú duci, ez nem jelenti azt, hogy össze kéne jönnie BÁRKIVEL aki észreveszi. Persze, irreális lenne egy kigyúrt álompárra vagy bombanőre várni, de igenis csak akkor érdemes összejönni valakivel, ha tetszik. Ez ilyen egyszerű.
2017. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!