Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt mindenki úgy gondolja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenki úgy gondolja, hogy egy nőnek könnyebb párt találni? De ha épp csak átlagos?

Figyelt kérdés

2017. dec. 29. 18:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%
Az ún. átlagos nőknek ezért megy nehezen a pártalálás, mert jellemzően egyedül a ligájukon felüli férfiakat (értsd: normális pasi) találják elég jónak magukhoz, azok meg sokkal, de sokkal jobb nőket is megkaphatnak, így nem foglalkoznak velük (max alkalmi szexre veszik igénybe őket, ha nincs jobb kéznél).
2017. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Annyi biztos, hogy egy nőnek könnyebb szexpartnert találni, mert sok férfi van, akinek mindegy, csak lyuk legyen. Párkapcsolatot találnia már sokkal nehezebb, ugyanezen ok miatt.
2017. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%
Anno kellett egy jó pasi de lemondtam ról sőt az ő tipusàt kerülöm .Hiàba jó a testi adottsága ha egy faarcú és mindenhónapban más nővel jàr akkor inkább egy sokkal kedvesebb nem jó külsejű pasi sokkal kifizetődőbb sztem .De kinek mi.
2017. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az átlagnak nevezett nők szoktak legjobban tetszeni. Ennyit erről. :)
2017. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem jó külsejü *Inkább ugy fogalmaznék nem az a tipikus luis fonsi.:)
2017. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

ki a fenének kell a sok férfi szexre...

ráadásul röhejes, amikor férfiak ezen sírnak, hogy jaaj a nőknek milyen könnyű szexpartnert keresni, de ha valóban él is a lehetőséggel egy nő, akkor k urva, miközben ők megdugnak mindenkit. :D

2017. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%
Ne légy morci, mert aszexuális vagy :)
2017. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom nekem nagyon nehéz férfiként. 22 éves vagyok, eddig 0 barátnőm volt.

Kerestem csomó ideig abszolút 0 sikerrel. Most már nem pazarlom az energiám a keresésre. Ha kell egyedül maradok inkább.

2017. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

Az átlagos csajok is párkapcsolatban vannak szinte mindig szóval nem látom, hogy olyan nehéz lenne.

Akkor nehéz, ha mindenféle igényük van és azt akarják, hogy minden egyetlen emberben fonódjon össze aki majd csenget az ajtajukon.

Meg elvárnak egy kazal belső tulajdonságot, de 99%-ban ugyanúgy külső alapján szelektálnak a nők is. Így persze, hogy nehéz.

2017. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 tttssj válasza:
90%
Egy nőnek könnyebb ez tény, ez van. 27F
2017. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!