Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szóval 30 évesen esély sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval 30 évesen esély sincs nőként párt találni? A harmincas férfiak a fiatalabb lányokra buknak?

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 17:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj én 31 vagyok, de bármikor találok bármennyit. Nem ettől függ.
2017. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Ja, temesd is el magad. Csak halkan megsúgom, Mila Kunis 34 éves, és szerintem nagyon kevés férfi nem jönne össze egy ilyen nővel. Adj magadra, legyél igényes, nőies, ne sárkányosodj el és savanyodj meg.
2017. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Ki mondta ezt neked?
2017. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Na, te se a külsőd miatt nem találsz magadnak párt, hanem mert ilyen nulla IQ-s kislány vagy, mint amit a kérdésed is tükröz.
2017. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
44%

Érdekes a kérdés, és elég provokatív is. De amúgy belegondolva én sem ismerek olyan 30-as férfit, aki a 30 éves nőket keresné... ez alól persze kivétel, ha már fiatalon összeházasodtak "első szerelemből", de olyanoknál a válás is gyakori. És egy válás után bizony nagy a valószínűsége, hogy a férfi fiatalabb nőre cseréli a 30-as nőjét.

Bár az is igaz, hogy egy 30 éves nő még tonnaszámra talál netes társkeresőn jelentkezőket, de azok többnyire csak az ingyen szexre hajtanak, és nem valami értékes pasik, sem külsőleg, sem egzisztenciálisan.


Szóval a kérdésedre a válasz: tömegpasit bőven lehet találni egy 30 feletti nőnek is, minőségi pasit már kevésbé, azok tényleg a fiatalabb nők iránt érdeklődnek.

2017. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
Ezt inkabb valami fiu irta ki. Ha no lennel, tudnad, hogy boven valigathatsz.
2017. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelők!

Olvasgassatok más kérdések között.

Nem én találtam ki.

Illetve nem vagyok 30.

De a 25 felettieket már lassan temetik az oldalon.

Szóval a háttérinfó nélkül ítélkezés inkább tűnik az IQ hiányának!

2017. dec. 30. 18:09
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
6. Biztos hogy nem nő írta ki!!!! Nem igaz amit mondasz, nagyon sokszor ezt látom, hogy egy 30 as nőne nehéz a társkeresés. Én 163 cm alacsony csúnyább pasi vagyok és 31 éves, de 30 as nővel nem jönnék össze, mert azok már túl komolyak.
2017. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%

"Olvasgassatok más kérdések között."

"De a 25 felettieket már lassan temetik az oldalon."


Eléggé kevés észre utal, ha a gyk-t veszed alapul, kislány. :D

2017. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#9

Ez jogos. :)

2017. dec. 30. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!