Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szóval 30 évesen esély sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval 30 évesen esély sincs nőként párt találni? A harmincas férfiak a fiatalabb lányokra buknak?

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 17:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%

30 felett ismertem meg a paromat, mernok, 1 evvel idosebb nalam. Ismerosi korben 40, 50 felett is tobb no hazasodott, mind diplomas, rendezetten elo, 2-3 evvel idosebb ferfiakkal.


Tiszta baromsag, hogy 30 evesen a "selejt" marad.

2017. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó pár 20-on éves szűz akad aki örömmel ismerkedne veled. Kérdés mit értesz pár alatt.
2017. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Van esély, csak nehezebb.

Általában a szándék dönti el.

2017. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%

22 vagyok és jó pár 30 körüli férfi gyereknek tart komoly kapcsolatra így 30 körüli nőket keresnek.

Persze rövid kalandra bizonyára nekem is esélyem lenne. De arra nem vágyok

2017. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
65%

Imádom, mikor emberek csak a végletekben tudnak gondolkodni:). 30 évesen még nem öreg egy nő, ez úgy hülyeség, ahogy van. Viszont azt sem szabad elhitetnie magával, hogy "hú de sok időm van még igazi társat találni, ráérek még, hiszen most vagyok a legjobb korban", mert ez sem igaz. Azok a férfiak, akik a konzervatív értelemben vett családot szeretnének, 35 alatti nőket (de inkább fiatalabbakat) keresnek.


Gondolj bele, ha most 35 éves egy nő, megismerkedik egy hozzáillő pasival, mivel mindegyikük felelősségteljes, ezért nem azonnal szeretnének gyereket. Ehhez minimum 1 év együttélés kell, ami alatt jobban megismerik egymást. Jönnek a szürke hétköznapok, a kisebb súrlódások. Tételezzük fel, hogy ezeket az akadályokat sikeresen veszik, megvan az elhatározás a közös jövőről és a gyermek(ek)ről. Ekkor a nő már 36 éves. Nekilátnak a baba projektnek, viszont a legritkább esetben jön össze elsőre. De legyen szerencséjük és fél év alatt foganjon meg a kicsi, innentől ugye újabb 9 hónap a szülésig. Ekkor a nő már kb. 38 éves. Ha szeretnének kistesót, akkor ugye minimum fél év várakozás, majd ha ismét szerencsések, akkor újabb fél éven belül megfogan. Innentől újabb 9 hónap a szülésig, ekkorra a nő már 40 éves, ami felett már fokozatosan veszélyes a szülés. Tehát nagyon ki lett centizve a történet és ha őszinték akarunk lenni egy nagyon optimista forgatókönyvet írtam le.


Szexpartnert persze 40 felett is lehet találni, sőt akár társat is, viszont onnan már hiányozni fog(nak) a gyerek(ek). Azt pedig nem kell elhinni, mikor itt az 50 éves nő ismerősükről írnak egyesek, aki 15 évet letagadhat és bomlanak utána még a huszonéves pasik is.

2017. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%

5-ös rátappintott a lényegre. 30 feletti nők ugyanúgy jópasit akarnak, azok meg nem fognak olyan nőt választani, akinek "már nincs ideje szórakozni", mert van jobb választása.


Mint mindig, nem ott a probléma, hogy nem lenne férfi, akivel összeállhatnának, hanem azok a férfiak egyszerűen nem kellenek a nőknek. Akik meg kellenek, nem kérnek belőlük.

2017. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem sokszor a fiatalabb lányok is húzódoznak egy 30-as hapsitól, de embere válogatja. Én is ismerek gyermeteg 30-as, 40-es nőket, meg felnőtt gondolkodású huszonéveseket is. Én 33 évesen semmi kivetnivalót nem találnék egy 30 éves nőben, de egy 25 évesben sem, viszont szerintem pl. egy 22 éves már túl öregnek tartana, még akkor is, ha fiatalabbnak nézek ki a koromnál, és sokan nem is tudják belőni, hogy hány éves lehetek.
2017. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne abból indulj már ki hogy itt mit ír a retardált többség.

Személy szerint én 35 vagyok és jóval fiatalabb nő nem is jönne be. Olyan 28-29 től felfelé mondanám, de ha idősebb tőlem az sem baj, csak találjuk meg egymásban azt amit keresünk!

2017. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
31%
21 éves vagyok, ha jól nézel ki, írhatsz. Nekem mindig is a picit idősebb lánykák tetszettek :3
2017. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
67%
Bárki bármikor találhat párt. A szomszédom elvesztette a feleségét, talált másikat utána, pedig olyan 50 körül van.
2017. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!