Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik az összes?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott hogy vannak gondok a súlyommal. Sok éves küzdés van mögöttem. Volt benne jó időszak is de az útolsó 2 évben nagyon meghíztam. Sose voltam ennyi a 25 évig. Na mindegy! A lényeg hogy ez megnehezíti csajozást. Oylan lányokkal ismerkedem akiknek az elmondásuk szerint a macisabb srácok tetszenek! Sokat randiztam ezekkel a lányokkal, és minden jól ment. De végül mindig összejöttek mással. De nem is ez zavar! Hanem az hogy fikázták ezeket az 55-65 kg-os mai trendi srácokat, aztán végül mindegyik ilyennel jött össze. Miért kell azt mondaniuk a csajoknak hogy nekik az nem tetszik ha végül mind olyat választ?
2017. dec. 30. 21:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%

Egyaltalan nem biztos, hogy a sulyod miatt, csak arra fogod.

Maskor meg a giliszta sracok sirnak.

Ne rinyaljtok mar ennyit.

2017. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha zavar, akkor tegyél ellene. 32 éves férfi vagyok, 25 éves koromban nekem is voltak problémáim a megjelenésemmel/testkompozíciómmal. Elhatároztam, hogy változtatok rajta. Testsúlykilogrammonként 2g fehérje, 1 gr CH, 0,5-0,75 gr zsír étrend hogy leadd a felesleget, rendszeres súlyzós és aerob edzés és sikerült változtatnom. Mellesleg a macis alkat az a nagy izomtömeg-nagy testzsírszázalék, nem a skinny-fat.
2017. dec. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!