Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért háborodnak fel azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodnak fel azon, hogy a férfiak maguknál ostobább nőket akarnak, amikor sok nő ugyanezt csinálni, csak külsőségek terén?

Figyelt kérdés

Sok jó nő direkt nem ad esélyt vonzó(bb) férfinak, mert egy kevésbé helyes férfit könnyeben az ujja köré tud csavarni.


Nem mondom, hogy helyes dolog, hogy a férfiak a butább nőket szeretik, de a másik részét miért felejti el mindenki?


2017. dec. 31. 11:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem egy olyan netes panaszlevelet/blogbejegyzést láttam, hogy a feleségek azon panaszkodnak, hogy a férjük gyúrni jár/lefogyott, és már nem ők a vonzóak a családban. A kedvencem az volt, amikor egy nő azon sértődött meg, hogy a férje túl egészségesen táplálkozni, ezért ő már nem mer palacsintát reggelizni egy étteremben, mert "mit gondolnak majd az emberek, hogy egy egészségtudatos és sportos férfinak olyan felesége van, aki nem vigyáz az alakjára"
2017. dec. 31. 11:27
 2/7 anonim ***** válasza:

En magas es izmos pasinak orulnek. En is izmos,sportos vagyok. Soha nem eszem cukrot vagy lisztes cuccokat.

N

2017. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok ostoba nőt...
2017. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék olyan férfit, aki nem tetszik, csak azért, mert képes vagyok

az ujjam köré csavarni.

2017. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Eddig az volt a probléma az oldalon, hogy minden nő csak a legjóképűbb, legizmosabb magas férfiakat akarja. Döntsétek már el, hogy miért vagyunk mi gonoszak.
2017. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy gyakorin erről van, de a való életben azt látom, hogy a férfiak örülnek neki, ha a feleségük jól néz ki, de a nők féltékenyek lesznek, ha a pasi "megszépül".
2017. dec. 31. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Magabiztosság kérdése. Ha folyamatosan azt érzed a másik mellett, hogy klasszisokkal jobb nálad és nem is érted, hogy mit keres melletted, illetve naponta meg kell küzdened érte, akkor ez rá fogja nyomni a bélyegét a kapcsolatra. Féltékenykedsz, ellenőrizgeted, bizalmatlanná válsz. Az már mindegy is, hogy van alapja vagy nincs.


A legjobb egy olyan kapcsolat, ahol a két fél egyenrangúnak tartja magát. Persze olyan is lehet, hogy a kapcsolat elején még így van, de később valami miatt felborul az egyensúly (elhízik a nő, ellustul a férfi). Ilyenkor nehéz megoldást találni.


Vannak olyanok is, akik szándékosan a szintjük alá lőnek, ilyenkor legtöbbször a magabiztosság hiánya áll a háttérben. Kényelmesebb egy butább, kevésbé csinos nővel, vagy egy kevésbé jóképű\sikeres pasival élni, mert így a másik érzi azt, hogy ő a kiváltságos és eszébe sincs félrelépni, mivel ő veszíthet többet. Ha neki rendben van az önbizalma, akkor ez működhet is, de ha nem, akkor előáll az, amit az elején írtam, csak pont a másik részéről.

2017. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!