Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a botrányos dologról, hogy egy nő 22-23 éves korától már öregszik, míg egy férfi 38-39 éves koráig csak érik, csak egyre sármosodik?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Meg itt is megfigyelhető, hogy sokan már egy 25 éves lányt is "öreg"-nek tartanak, és a legtöbb pasinak csak a fiatal nő a "nő", csak a 20-25 vagy max 20-30 éves nőket tartanak igazi nőnek, mintha nem is létezne más korosztály.

Akkor meg miért nyávog a legtöbb pasi, hogy a férfiaknak milyen nehéz a pártalálás, bezzeg a nőknek milyen könnyű, amikor a nőknek csak van egy szűk életkoruk, amikor kelendőbbek? Sok nő 30-as éveiben meg már panaszkodik, hogy 30-as férfit nem tud találni aki egy fokkal szebb az ördögnél és nem csak ingyen szexelni akar, mert a normálisak a fiatalabb nőkre hajtanak..

Ez nem felháborító?


2017. dec. 31. 11:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mennyire vagyok kelendő? Kb. 22 éves koromtól sosem voltam egyedül. Engem mindig csak az az egy férfi érdekel, akivel vagyok, az, hogy mellette 10 vagy 200 másik pasi lógatja utánam a nyelvét, az mellékes. Van aki a statisztikáknak él, valaki még éli a saját életét.
2017. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!