Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor lányokkal próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor lányokkal próbálok ismerkedni a Facebookon egy bizonyos idő után miért szakad meg a beszélgetés folytatása?

Figyelt kérdés

Őszintén saját tapasztalat alapján mondom amit én vettem észre saját magammal kapcsolatban és nem csak hallomásból irom.

Aki kedvel engem valamennyire az még visszair nekem adott esetben de a nagyrésze figyelmen kívül hagyja sajnos az üzenetemet.

Akkor így mi értelme van rájuk írnom ha a többsége nem akar visszaírni nekem ?

Még az sem aki volt iskolatársam se nem tudom miért ? Aki lány.

Talán azért mert sajnálják rám pazarolni a maradék idejüket ?

Húsz éves fiú vagyok.

Egyedülálló vagyok.

Csupán csak beszélgetésre gondoltam még egyenlőre de nehezen megy nem tudom mi a hiba bennem.

Magán üzenetet is elfogadok.

Mindenki válaszát előre is köszönöm szépen!

Kort és és nemet is kérnék szépen!


2017. dec. 31. 15:25
 1/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
78%

Igyál már, b..szod, szilvestre van!!


BÚééák!!

2017. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Miért akarod magad ráerőltetni az emberekre? Talán kötelező neked visszaírni, vagy mi? És mi van, ha nem írnak vissza, mert nem akarnak veled beszélgetni?


A kérdésed és a kifejtésed KÉT külön dolog!

Kérdésre a válasz:

Nem mindenki akar kisregény szövegeket begépelni chaten. Videóchateljetek és beszélgessetek, az könnyebb és sokkal jobb.


A hosszú szövegedre a válasz:

Neked se kötelező mindenkire ráírni. Te vaktában írogatsz rá mindenkire?

Pl. én se vagyok kíváncsi a volt sulis társaimra, mégha fb-on ismerőseim is.



Egyáltalán megfogalmaztad magadban, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak?

Ne sajnáltasd magad, az a legrosszabb. Foglalkozz önismerettel.


27N

2017. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló: köszi jól vagyok. Csak fel tettem egy kérdést
2017. dec. 31. 15:35
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Mert SENKI nem akar a rohadt facebookon ismerkedni... Az értelmes emberek többségére már eleve nem is tudsz ismeretlenül ráírni. Baromi irritáló, mikor tök ismeretlen palik írkálják a sok baromságot. Mikor még arra se veszi a fáradságot, hogy megnézze az adatlapomat és esetleg észrevegye, hogy van párom.

Másrészt a másikat megismerni pláne nem fogom facebookon. Ha pár nap után nem hozza fel a személyes találkozót, akkor hagyjuk a francba. Írkálással nem fogod a másikat megismerni. A facebook csak akkor jó, ha már alakul közöttetek valami, és így tudtok napi szinten beszélni. De nem ismerkedésre való. Komolytalan, mű, ötlettelen a facebookos cseverészés társkeresési szempontból.

2017. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Nem akarok tiszteletlen lenni senkivel szemben sem egyáltalán nem. Csak érdekelt a véleményetek

2017. dec. 31. 15:36
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló: Még Barátnőm se volt.

De azért magamban elméletileg össze tudom rakni hogy ki kell nekem

2017. dec. 31. 15:40
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik válaszoló: köszönöm szépen a válaszodat!
2017. dec. 31. 15:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen fiú osztálytársam. Nem akarok vele beszélgetni. A suliban sem beszélgettünk, most felnőttként sem érdekel. Vannak barátaim, van családom beszélgetek velük eleget. Sok emberrel vagyok így. Oké, volt osztálytárs ha segítséget kér vagy valami keressen. De arra, hogy beszélgessek van elég saját ismerősöm. Ha mindenképp ismerkedni akarsz keress új embereket, akik szintén akarnak vagy hagyd, hogy az élet sodorjon az utadba embereket. Ez a kényszerű beszélgessünk mert ismerjük egymást dolog rendkívül irritáló.
2017. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem oké
2017. dec. 31. 15:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Fel is chút, le is chút már be van állva, mint trágyába a vasvilla.
2017. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!