Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a legtöbb nő normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legtöbb nő normális pasit keres, akkor a többség miért ennyire flegma?

Figyelt kérdés

Szimplán nem értem a legtöbb nőnél az elvárás/adás arányát.

Elvárja hogy a pasi kedves, intelligens, humoros legyen (amúgy mindegyik ezt mondja, ez kell neki), de közben ők olyan bunkó, megalázó, degradáló stílust vesznek fel a pasival szemben, hogy a nőkbe vetett hitem az meghalt. Ez még csak a jobb eset, 90% ban annyira felszínes, egyhangú a legtöbb lány, hogy 5mp nél tovább nem tud másra koncentrálni csak magára. És megy a huzavona, hogy hol a normális férfi...


Persze ha én viselkednék így egy nővel, (ahogy ők a pasikkal), akkor 20 év múlva feljelentene XD Nem úgy működne, hogy azt adok, amit szeretnék kapni?


(NA! Tisztelet a kivételnek, és tudjátok, akire nem vonatkozik, az Itt nem kezd el ócsárolni.)


2017. nov. 9. 13:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen igazad van, mondom ezt, nőként.
2017. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Minden ember, akkor flegmul be, ha úgy érzi ő van a nyeregben, nála van az irányítás. Ugyanígy van a munkaerő piacon is például. Ha munkanélküliség van egy adott területen, akkor a munkáltató flegma, ha nincs elég embere a cégnek, akkor meg a munkavállaló veszi át a flegma stílust.

Ugyan ez van a társkeresésben. Mivel férfitöbblet van, és a nők válogatnak, ezért ők a flegmák, a férfiak meg hajtanak a nők kegyeiért. Ha fordítva lenne, egy átlagos srácnak jutna minden ujjára csaj, akkor elhiheted, hogy ő lenne a flegma. Ilyen egyszerű.

2017. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Vagy csak veled flegmák:D A flegmaság nem (föltétlenül) személyiség, hanem csak viszonyulás emberek között, emberenként, különböző helyzetekbe különbözőképpen.


Valóban, tisztelet a kívételnek. De te honnan hallottad, hogy a legtöbb nő kedves pasit keres? (ennek pl. az ellenkezőjét is hallottam) A kedvesség egy kapcsolaton belül alap, mert nem azért jövök össze valakivel, hogy leharapjuk egymás fejét. De ettől függetlenül elfogadom azokat a helyzeteket is, amikor a pasim rosszkedvűbb bizonyos napjain, vagy úgymond flegma. Az elég abnormális lenne, ha az egész kapcsolatnak ilyen hangulata lenne, de azt elfogadom, hogy lehetnek ilyen megnyílvánulások is, nem várom el a páromtól, hogy mindig jópofát mutasson mindenhez, mert az elég mű lenne.

2017. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Egészen pontosan VELED flegmák.


A volt barátnőm saját maga vallotta be, hogy alapból elég bunkón viselkedik az emberekkel. Velem azonban kedves volt: főzött nekem, még azt sem hagyta, hogy elmosogassak.


Szóval arról van szó, hogy tőled nem akarnak semmit. Változz meg, légy vonzó nekik, akkor majd kedvesek lesznek.

2017. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
Na igen, az a nem mindegy, hogy kivel beszélek éppen. Aki abszolút nem érdekel, vagy taszít, irritál, elegem van belőle azzal így fogok beszélni. Ha valakit nem kedvelek nem fogok jópofizni vele. Pláne ha egy vadidegen pasi fel akar szedni valahol. Ettől függetlenül a párommal sosem beszéltem flegmán, ahogy senkivel sem akit kedvelek. Őszintén nem érdekel, hogy egy tök idegen unszimpatikus pasi szerint flegma vagyok vele.
2017. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%

Egy kis megjegyzés az Előző válaszolóhoz:


Azért ebből ne azt olvassátok ki, hogy minden lány rosszul van az ismeretlen férfiaktól. Én azt vettem észre, hogy ha egy magabiztos, talpraesett pasi szólít meg egy nőt nyilvános helyen ismerkedési szándékkal, akkor a nő nem fog ellenkezni - főleg akkor nem, ha szingli és kapcsolatot akar.


A nyáron csak olyan lányokkal találkoztam, akiket az utcán ismertem meg. Tehát működik a dolog. Az más kérdés persze, hogy erre kevés pasi képes.


(4-es voltam)

2017. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Mert valójában csak az "A" kategóriás pasikat keresik. Velük lehet kedvesek is. Ám igen, többségük az alapvető intelligenciát sem ismeri, pl. köszönés.
2017. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Csak azzal lehet flegmának lenni, aki ezt hagyja. Alázd le és hagyd ott - minél többen csinálják ezt vele, annál nagyobb az esélye, hogy észreveszi magát!
2017. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
37%
Napj rinya. VELED flegmak valamiert.
2017. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
5%

Ez 5-ös, gratulálok! Idevágod lazán, te aztán flegma vagy a számodra nem tetsző emberekkel...és azt akkora képpel, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Elképesztő.

Én nem vagyok egy rondaság, de pont hogy sokkal kedvesebb vagyok a számomra esetleg nem annyira tetsző férfiakkal, meg nőkkel is. Sőt... Az igazság az, hogy ha meg velem egy szinten lévő férfi kerül az utamba, na azt megszivatom. 😊 Neki nincs szüksége plussz nyalizásra, boldoguljon a külső adottságai nélkül. 😎

Nem tudom mi ez, de nálam így működik.

2017. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!