Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nevez gyerekesnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevez gyerekesnek egy nő egy olyan férfit, aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Mármint nem csak most nem akar gyereket, hanem úgy általában nem, sem sajátot, sem másét. Nem értem, miért kell ezért valakit gyerekesnek titulálni. A frusztráltságát vezeti le így másokon, amiért nem talál az igényeinek megfelelő partnert? (Ilyen szempontból mindegy-e, hogy a nőnek van-e saját gyereke, vagy csak szeretne?)
2018. jan. 3. 15:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#6: Nem világos ebből számomra, hogy csak ez a válaszod egyszerű, vagy a gondolkodásod is. Ugyanakkor nekem inkább mindig is inkább az volt a problémám, hogy érettebben gondolkodtam a korosztályomnál.


#7: ez érdekes kérdés, és nem hiszem, hogy kielégítően össze tudnám foglalni hirtelenjében. De az eredője valószínűleg ott lehet, hogy a szüleim nagyon is rossz példát mutattak. Egy pszichológus azt mondta, szerinte azért nem szeretem a gyerekeket, mert engem sem szerettek gyerekként.

2018. jan. 3. 16:48
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Ez olyan aranyos, hogy a gyerekpártiak akarják meggyőzni a nem-gyermeket vállaló embereket, hogy vagy abnormálisak, vagy gyerekesek vagy bármi egyéb. Bezzeg mi, a másik oldalt az ellenkezőjéről sohasem. Dettó mint a homofóbia meg a rasszizmus 50 éve, olyan szintű elvakultság ez ma.

Majd ha kb 30 év múlva a genetikusok kimutatják, hogy esetleg nálunk egy adott gén nem úgy működik, vagy nincs jelen, és erről (jéé, meglepő, mi?) nem mi tehetünk hogy nem akarunk gyereket, talán elhiszitek :D Mint ahogy a mostani években kimutattak, bár tényleges gént, vagy baktériumot az emberi bélben, ami az elhízásra hajlamosít. De azelőtt, mindig csak az egyén hiába volt minden! :D

Ti is eldöntitek hogy pl szeretitek-e a lencsefőzeléket, vagy sem?? :D Mert ez kb olyan. Nem mi döntünk, nem vagyunk gyerekes, nem hiszem hogy aki vállalatigazgató, felelős orvos, vagy bármi egyéb, az gyerekes lenne, csak mert nem szeretne gyereket.

ez meg hogy fajfenntartás? Ember, ugye ismered a számokat a túlnépesedésről? Legalább ilyen hülye kifogásokat ne mondanátok...

Illetve, mi van azzal, aki szeretne gyereket, de nem tudná úgy felnevelni anyagiak miatt, vagy csak azt mondja: erre a világra ő már nem szül?

De tudom tudom, nekem is millió egy mentális betegségem van, mert nem akarok gyereket, bezzeg ti, nektek az életetek értelme, és mindenki fogja be, mert nektek van igazatok...:D

2018. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Bocs de a gyerekes azt arra mondják h ha valaki éretlenül viselkedik / gondolkodik a korához képest.


Ha v ki nem akar gyereket az max nem gyerek v család centrikus. De semmiképpen nem gyerekes.

Ez nő erős fogalom zavarban van.


Am meg mindenikek magánügye a saját élete.

Gyerekkel v sem tök mind 1.

2018. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!