Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen lánnyal akadtam össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lánnyal akadtam össze a tinderen, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Pár hete elkezdtem tinderezni és összehozott a sors Zsanettel(27 éves) és elkezdünk beszélgetni, ismerkedni, jól ment minden, na gondoltam egy értelmes lányba botlottam.

Majd az önfeledt levezgetés közben feljött a szex téma és ezt írta ez a helyes dekoratív szép lány nekem, szó szerint idézem tőle:

"Csak olyan pasival szexelek akinek a ge..ci..ét nyelte fiú előttem."


Nagyon meglepődtem. Mi ez? Köpni nyelni nem tudtam. Folytattam a beszélgetést, megnézem mi sül ki ebből, tehát ezt kérdeztem:


"Tudsz olyan pasit aki nyelné az enyémet?" - Kérdeztem én.


Erre ő azt mondta, hogy tud. Kiderült, hogy egy 38 éves férfinek kellene, kellet volna, hogy hagyjam miközben ő végignézi ezt, és ezután következhetett volna az állítólagos szeretkezésem vele.

Hát ilyet? Mit szóltok? Köpni nyelni nem tudtam. Hová "fejlődik" a világ?


31 ffi vagyok.



2018. jan. 3. 19:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy az ilyen miért nem megy meleg társkeresőbe partnert keresni?
2018. jan. 3. 20:30
 12/16 anonim ***** válasza:
69%

Nektek van vagy 10000 fétisetek, amiket ha elítél valaki, akkor egy utolsó prűd senkiházi, de ha egy nőnek van valami bogara az ágyban, akkor rögtön futni kell a férfitársaitokhoz, hogy kisírjátok magatokat egymás vállán, és megkérdőjelezzétek, hogy "hová fajul ez a világ".

Tény, hogy a stílus nem a legintelligensebb, de ahogy már utaltak is rá, próbálj meg egy ideig nőként társat keresni, akkor majd megtudod, hogy milyen az igazi szexuális deviancia.

2018. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
10%
#11 Meleg társkeresőbe olyanok járnak, akik kifejezetten a saját nemükkel keresnek partnert. Ha egy biszex pasi nővel akarna szexelni, akkor heterok által látogatott társkeresőkre megy, szóval a nőknek nem lenne sikerük a meleg társkeresőkön.
2018. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
Ez full kamu profil :D
2018. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Barátom is tapasztalt ilyet, de ő egyből levágta, hogy férfi zaklatja. Van azért pár meleg, akinek a heterok betörése a fétise.
2018. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sztem is kamu profil csak ugy gondolta hogy egy csinos helyes szép làny mögött fog egy heterot magànak.Nem birom az ilyet undorito.
2018. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!