Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A városi forgalomban gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A városi forgalomban gyakran látni divatos, trendi női autókban rendkívül szép nőket. Mit gondoltok, ezek a nők ilyen tipikus szinglik lehetnek?

Figyelt kérdés

Mini Cooper, VW New Beetle, Opel Adam, Smart, 1-es BMW, Audi A1, Citroen DS3, Fiat 500, Lancia Ypsilon... Még lehetne sorolni. Megfigyeltem már - gondolom, ti is - hogy általában gyönyörű, fiatal nők ülnek eme kis ékszerdobozok volánja mögött, napszemüvegben, sokszor a mobiljukra tapadva, a hajukat babrálva a belső tükörben. Sokszor különleges rendszámot is látni az autókon, pl. KATI-01, GIRL-01, ilyesmi.


(Nyilván hajtanak ilyen bombázók X6-os BMW-t is sokszor, de ott nagyobb az esély, hogy az nem az övék, hanem a párjuké, férjüké. Meg olcsó, pár százezer forintos Matizokban, Twingókban, Seicentókban, Yarisokban, Micrákban, Corsákban, 206-osokban stb. is vannak nagyon jó nők sokszor, ez is igaz. Sőt, pár éve még Kispolákkal is hasítottak.)


Ilyen trendi női kocsiknál szerintem nagy az esély, hogy ezek a nők az üres lakásba mennek haza meló után, esetleg tartanak kutyát, macskát. Ezek olyan autók, amikbe egészséges férfi még utasként sem szívesen ül bele, főleg ha feltűnő színe van. Plusz láthatóan szinte sosem ül rajtuk kívül senki sem az autókban.


Én csak a jelenség mögöttes tartalmára vagyok kíváncsi, amúgy nem nagyon érdekel az egész. Csak lehet olvasni cikkeket arról, hogy nagyon sok a szingli nő: és az autós forgatagot szemlélve ezek a nők szerintem tipikusan ilyenek, fodrászok, üzletasszonyok, modellek, kozmetikusok, ilyen-olyan Insta-csajok... szóval nem valószínű, hogy várja őket otthon valami komoly partner.


Ez a vázolt típus lehet a tipikus városi, anyagilag jól eleresztett, büszke, magabiztos, "szexésnewyorkos" szingli? Mit gondoltok? Felfigyeltetek már erre?



2018. jan. 3. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%
Amelyik nőnek autója van, az általában nem szingli. Egy átlagos nőnek nem telik autóra a saját fizetéséből.
2018. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekünk is most abszolút csajos az autó.

Ennek a következő okai vannak.

1. Piros. Ezt tudtuk megvenni, ár-érték arányban ez érte meg legjobban. A színe volt a legutolsó szempont.

2. Inda mintás matrica van az oldalain.

Általában én vezetek, a férjemnek csak nem régóta van jogsija. Vagánykodni akart, hogy betolat az udvarba. Még is húzta az egész oldalát. Egyedül ez az autó matrica volt elég hosszú, hogy el tudjuk takarni. ;)


Egyébként egy jól kormányozható városi autó tökéletes a családnak is. Én az ilyen "női autókban" sokszor látok gyerekülést is. Nem a múlt században élünk, ahol a család autóját csak apu vezeti. Úgyhogy nem csak neki kell tetszenie.

2018. jan. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Vagy egyszerűen van egy autója, meg a párjának is van (vagy neki nem kell)...

Anyósom is anno smarttal járt, közben 18 éves korától házas és van 2 gyereke (kifejezetten fiatalnak és jó nőnek néz ki emellett), apósnak van egy nagy ötszemélyes autója, neki elég volt valami pici rohangálós autó.

Én amúgy előbb tudom elképzelni ezt, városban jópofák ezek a játékautók, de én inkább akkor vennék ilyet, ha már van egy "rendes autó" is a családban - én is gondolkozok egy kis csajos autóban, de csak mert a páromnak van egy Mazda6-ja, amibe befér sok ember vagy sok cucc, ha kell.... nagynénémnek is mindig valami ilyen matchboxa van, meg mellette 2 gyereke, párja, akinek meg valami kombija van mindig.


Persze nyilván van köztük szingli is, de nem vonnék ilyen egyértelmű párhuzamot.

2018. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Egy átlagos nőnek nem telik autóra a saját fizetéséből."

Nyugtass meg, hogy ezt nem gondoltad komolyan! -_-


Kérdezőnek:

Az hogy egyedül látod őket a kormány mögött semmi köze ahhoz, hogy szinglik lennének. Ugyanúgy várhatja őket valaki otthon.

Az ilyen csajokat több kategóriába lehet sorolni:

* Legtöbbje már DIPLOMÁS (közgázos, gyógyszerész, jogász stb.) dolgozó nő, aki a 350-400k-s fizetéséből simán tud venni egy Mini-t vagy 1-es BMW-t (amelyek közel sem olcsó autók, főleg utóbbi). Egyébként én ugyanúgy látok rengeteg X6-os BMW/Q7-es Audi kormánya mögött nőket. A kisautók praktikusak és divatosak (Fiat 500) a batár nagy SUV-k meg biztonságérzetet nyújtanak. Ugye ismerős ez a mondat, amikor ugyanerre hivatkoznak a pasi magasságának taglalása esetén.

* Akik olcsóbb kis autókkal járkálnak (Yaris, Opel Corsa, Twingo) azok közül sokaknak jövedelmező magánvállalkozása van (fodrász, masszőr meg hasonló női szakmunkák) és egyrészt nem akarnak másrészt kevésbé engedhetik meg maguknak, hogy drágább autót vegyenek.

* Meg természetesen ott vannak az eltartott "apuci egyetlen szemefénye" egyetemista Corvinusos nemzetközi gazdálkodásos modell kislánykák, akik aztán nem válogatnak: Toyota Yaristól egészen a Porsche Cayenne-kkel bezárólag (vidéki egyetemistaként rengeteg ilyen kocsival száguldozó csajt látok az egyetemi parkolókban). Utóbbiak inkább oligarcha család sarja, amiből Mo.-n sajnos elég sok van.


Egyébként a legtöbbjének ugyanúgy van pasija, mint azoknak a csajoknak akik esetleg tömegközlekedéssel járkálnak. Csak ők mondjuk nem akarnak benzinre költeni és/vagy megfelel nekik a közlekedés ezen formája. Attól hogy egyedül ülnek a Nissan Micra-jukban és te azt hiszed, hogy szinglik, ugyanúgy egy pasi várja otthon, akinek meg mondjuk egy 5-ös BMW-je vagy A8-as Audija van. Azon általam ismert csajok akik ilyen kisautókat vezetnek, mindnek valamilyen prémium német autót birtokló nagykutya alfahím pasija van.


Ezen mondatodra szeretnék még reagálni: "...szerintem tipikusan ilyenek, fodrászok, üzletasszonyok, modellek, kozmetikusok, ilyen-olyan Insta-csajok..."

Az üzletasszonyok egész biztosan nem ilyen kisautókkal - hanem Porsche-kkel, AMG Mercikkel és Jaguarokkal - szoktak járkálni. Az Insta csajok meg általában valami jövedelmező modellügynökség tagjai, szóval ők sem hiszem, hogy egy BMW-nél alább adják.

2018. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!