Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy aki tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki tökéletes lenne belsőleg az nem jön be külsőleg?

Figyelt kérdés

Mindig ez a helyzet. Lassan már eljutok arra a szintre, hogy feladom az egész ismerkedősdit.


22/N


2018. jan. 3. 22:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Így jártál.
2018. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ahogy a #10-es írja.

Velem is előfordult, hogy elkezdtem csajjal társalogni, nem volt olyan szimpatikus. Gyerekesnek, miszpitsának tekintettem, de korrekt volt amúgy, keresett rendszeresen- én értékelem azt is, ha egy ember aktívan keresi a társaságomat -, aztán ahogy többet kommunikáltunk, ahogy jöttek különböző helyzetek úgy változott meg a véleményem. Nem lett az ideál, de sokkal pozitívabban viszonyultam hozzá jó idő eltelte után, mint első "blikkre", és rájöttem megint, hogy ne ítélkezzek túl hamar, mert ezek az első intuíciók valahogy sokszor hibáznak.

2018. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
22%
Ennek az az oka, hogy aki jól néz ki, az megteheti, hogy bunkó legyen, mert úgyis oda lesznek érte, aki pedig csúnya, annak a belsőjével kell kompenzálnia, így ő kedvesebb, figyelmesebb.
2018. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

Ez a bunkó de jóképű működik egy adott körben, ami a nőknek szerintem úgy a harmada.

A többinél viszont ez nem játszik.

Mondanám, hogy elég elolvasni a hozzászólásokat más kérdéseknél, ötből négy nő leírja, hogy neki az a fontos, hogy társra leljen és ott a belső dominál.

És az életben sem azt veszem észre, hogy a jó csávókra rámozdulnak a többi meg le se van ejtve.

Ahol most dolgozom, ott is vannak férfiszemmel is sármos, jóképű férfiak, de nem azt látom, hogy ostromolják őket a nők, inkább azt veszem észre, hogy a nők biztosra mennek egy adott körön kívül és inkább szimpatizálnak az átlagos, de belsőleg szimpatikus illetővel.

2018. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%

# 13


A jó francokat. Ezzel az erővel minden ember alapjáraton bunkó akar lenni, és senki nem tiszteli a másikat, csak az előnytelenebb külsejűek kénytelenek kompenzálni. A te logikád szerint nem is léteznek emberi értékek.


Én is sokáig voltam úgy, mint a kérdező, de végül megtaláltam azt, aki külsőre és belsőre is megfelel. Nem mellesleg teljesen jogosan volt magasan a léc.

2018. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15

De, a harmadik sorba oda akartam írni, hogy van a harmadik kategória, aki nem mindenben a saját érdekét látja, hanem van benne tisztelet a másik iránt, csak épp ők baromi kevesen vannak.

2018. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
jobb lesz engem kihagynod...nehogy zátonyra fusson a szabad szingliléted :l
2018. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne add fel, te is találsz párt, csak idő kérdése. 22 évesen sok időd van még, csak keresni kell. Meglesz az az igazi. ;) Szurkolok!
2018. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is számít a külső. Nem a belső tulajdonságokkal kell ágyba bújnod. Külső megfog... Ha már az hiányzik, akkor bukta...
2018. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sandra Bullock azt mondta 1×: "Mindenkit a tökéletlenségei tesznek széppé". A saját elvárásaink egy utópisztikus kép, ami csak nekünk van meg, a valóság sajna ezt lerombolja.
2018. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!