Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemista korú lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista korú lányok, nektek milyen testalkatú fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés

Nem személyiség, nem az arc, nem az öltözködés, tudom ezek is fontosak, de azok külön egy másik kérdést érdemelnek. Én most csak magára a testalkatra, izomzatra, szerkezeti felépítésre vagyok kíváncsi. Tudom ez szubjektív és változó, de biztos van egy mindenki átall elfogadott vonzó férfitest ideál (legalább is remélem mert én eddig csak ellentmondásos véleményeket hallottam).

Ha kérhetlek titeket lányok akkor írjátok le az ideálotok pontos paramétereit vagy ha egyszerűbb akkor egy google képet linkeljetek be, meg hogy pl a ti ismerőseiteknek vagy barátnőiteknek mi jön be (minél több vélemény érkezik valószínűleg annál "pontosabb" az eredmény).

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.



2018. jan. 4. 00:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az átlagos testalkatú pasik jönnek be, vagyis nem kövér, de nem is kigyúrt. Nem baj ha kicsit izmos vagy éppen vagy rajta egy kevés felesleg csak ne menjen el valamilyen végletbe. Kb: [link]

Magasságra meg én eléggé égimeszelő vagyok, szóval nem éppen belőlem kell kiindulni. 181 cm vagyok úgyhogy nekem főleg a nagyon magas pasik tetszenek, mondjuk 2 méter felett akik mellett alacsonynak, törékenynek érezhetem magam.


Amúgy jó eséllyel itt is ellentmondásos vélemények lesznek. Egy átlagos testalkatú, átlagos magasságú pasi aki talán a többségnek tetszik, de úgyis lesz aki inkább macisabbat akar vagy izmosabbat. Egy barátnőm meg a hófehér bőrű, magas csontkollekciókra bukik, mert az olyan "arisztokratikus". Szóval vannak bőven akik a szélsőségesebb alkatokat kedvelik inkább és az átlagos testalkat kb okés nekik, de nem az ideáljuk.

24N

2018. jan. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Aha...és ha 5 "egyetemista korú" lány linkel ide képet és 4en szőkét, akkor már mész is hidrogéneztetni?
2018. jan. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

[link]


Nálam az ilyen szálkás testalkat az abszolút befutó és 175-190 cm magasság. A képpel ellentétben viszont inkább a szőke hajú, kék szemű pasik a gyengéim, de a barna sem kizáró ok.


Ennél izmosabb már nem tetszik, a túlsúly pedig teljesen kizárva, nálam a mackós pasik nem jönnek képbe. Az átlagos testalkattal is elvagyok(szóval mondjuk akinek nincs kockahasa, de túlsúlya sincs).

21L

2018. jan. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Legyen 170 felett legalabb, normal testalkatu kis izommal, ne ilyen tunya, akinek a vallai elore lognak. Ja, es 50 kilos legyen szentem. :D Azzal tudnak igazan lekergetni a terkeprol, mikor jonnek az ilyen vekony fiuk es kb a ket palcika labuk viszi oket...
2018. jan. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
12. válaszoló: szövegértés... "Nem személyiség, nem az arc, nem az öltözködés...", "csak magára a testalkatra, izomzatra, szerkezeti felépítésre vagyok kíváncsi". Nálam a haj valahogy sehogy sem tartozik az utóbbi kategóriákba. Értem én hogy korán van és egyszerűbb értelmileg visszamaradottnak lenni, de akkor inkább feküdj vissza mint hogy inkább "trollságokat" írogassál, mert ez inkább egy trollkodás volt mint egy értelmes válasz...
2018. jan. 4. 08:39
 16/22 A kérdező kommentje:
Ettől az egy-két kivételtől eltekintve a többi válaszírónak nagyon szépen köszönöm a válaszát :)
2018. jan. 4. 08:47
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint a mackós testalkat tetszik vagy az enyhén izmos test. A vékony, kigyúrt férfiak nem tetszenek, magasság terén csak annyi a kikötésem, hogy egymagas vagy legalább 5 cm-rel legyen magasabb :)
2018. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szeretem ha széles a válla és keskeny a csípője. Ne legyen túl izmos, de fel tudjon emelni, arrébb tudjon rakni, az nem hátrány. Ne legyen pipaszár lába és ne legyen vastagabb a karom mint neki. Az se hátrány ha magas. Amit én nagyon (de tényleg nagyon!!!) szeretek, az az alhas. Ha az lapos és kemény, engem már megettek kilóra. Szeretem ha van rajta szőr is, de nem a mellkasán(!), igényes rá, stratégiai pontokon vissza van nyírva borostásra (az a legdögösebb számomra), a lába nem borotválty a hónalja nem emlékeztet felmosóra (itt is a borostás), ha esetleg még szőke de erős szőrszálai is vannak az a nyerő. A háta fordított háromszögre emlékeztet, jó a kiállása, nem görnyedt. A keze férfias de nem igénytelen, nem retkes, nem rágja a körmét, nagyobb mint az enyém. Hirtelen ennyi jutott eszembe, de ezek abszolút hanyagolhatóak, a jelenlegi párom körülbelül a felének feleleg, de kompenzál máshol.
2018. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A szélsőséges testalkatok nem jönnek be, de a kettő között bármi megtetszhet. Magasságnál annyi fontos, hogy legalább velem egy magas legyen (és ne legyen komplexusos, ha felveszek egy 10 centis magassarkút).
2018. jan. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
73%
13-as által belinkelt, nálam is az abszolút ideál
2018. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!