Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemista korú lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista korú lányok, nektek milyen testalkatú fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés

Nem személyiség, nem az arc, nem az öltözködés, tudom ezek is fontosak, de azok külön egy másik kérdést érdemelnek. Én most csak magára a testalkatra, izomzatra, szerkezeti felépítésre vagyok kíváncsi. Tudom ez szubjektív és változó, de biztos van egy mindenki átall elfogadott vonzó férfitest ideál (legalább is remélem mert én eddig csak ellentmondásos véleményeket hallottam).

Ha kérhetlek titeket lányok akkor írjátok le az ideálotok pontos paramétereit vagy ha egyszerűbb akkor egy google képet linkeljetek be, meg hogy pl a ti ismerőseiteknek vagy barátnőiteknek mi jön be (minél több vélemény érkezik valószínűleg annál "pontosabb" az eredmény).

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.



2018. jan. 4. 00:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kérdező neked pedig azt kellene megértened, hogy tényleg felesleges ilyen kérdést kiírni mert mindenkinek más tetszik és nem lehet mindenki igényeinek megfelelni.

De azért leírom , hogy nekem mi az ideálom.

Átlagos testalkat bőven megteszi , erős csontozatú legyen. Vékonyabb testalkatúak azért nem tetszenek mert én sem vagyok pálcika vékony és nem érezném magam nőnek mellettük. Fontos számomra , hogy mivel én is sport kedvelő vagyok ő is legyen az. Szerintem simán elvárható a másik személytől egy olyan szint , amit mi is tudunk nyújtani.

2018. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Kedves 21. kérdező: én teljesen értem, hogy mindenkinek más tetszik, sőt még a kérdésben le is írtam hogy: "Tudom ez szubjektív és változó", és ha már ezt így magamtól rögtön leírtam akkor nyilván értem. Biztos vannak lányok akiknek az X alkat tetszik, vannak akinek az Y vannak akinek a Z és vannak akiknek a K tetszik, de az is biztos hogy például az X alkat a lányok 60%-nak a legvonzóbb, az Y alkat csak 20%-nak, a Z alkat már csak a 15%-nak és a K alkat meg szinte senkinek sem csak nagyon keveseknek tetszik. Azért írtam úgy a kérdésben hogy neked, az ismerőseidnek vagy esetleg a barátnőidnek mi az ideál, hogy minél több adattal reálisabb képet lehessen festeni, hogy az adott testalkat a korosztályomban lévő lányoknak hány százalékának tetszik. Engem leginkább a példában említett X alkat érdekel, hogy az melyik is, azaz a legtöbb lánynak a legvonzóbb testalkat. Lehet pl Marika a 220kg-os, járni már nem tudódó túlsúlyos fiúkra esküszik, hogy ők a legvonzóbbak, de lehet hogy nem ez a legelőnyösebb párkeresésben, hanem ami az ideál.

Dióhéjban, nem sokára új környezetbe kerülök ahol rengeteg velem egykorú lesz valószínűleg, kis olvasással ki is derül hogy ez az egyetem, ahol ha találkozok egy olyan lánnyal aki nekem nagyon tetszik sőt még bele is szeretek akkor mint fizikai, mint lelki, mint szellemi téren a lehető legjobb benyomást keltsem, hogy esetleg lehessen egy randi mint, hogy inkább határozottan visszautasítson.

És én például nem vagyok tisztában hogy mi tetszik a legtöbb lánynak, akármilyen egyértelmű egyes fiúknak, de nekem már mondták azt is hogy a lányoknak csak az izmos férfiak tetszenek, minél nagyobb az izmod annál vonzóbb vagy, és volt aki azt mondta hogy már rég kinőtték a lányok ezt és egyszerűen visszataszító, ha egy kis izom is van egy srácon. Az egyik vége csak a konditermet ajánlotta, hogy minden nap menjek, a másik vége meg hogy messziről kerüljek el minden fizikai munkát.

Gondoltam sokkal okosabb döntés ha megkérdezem az itt lévő lányokat, hogy mi tetszik nekik és megfogadni, mint hogy a barátaimra hallgassak, hogy szerintük mi jön be a lányoknak.

Na szerintem ezt ennél részletesebben és jobban nem tudom megmagyarázni, de igazából nem is kéne mert úgy gondolom az elsődleges kérdésemből is ez kiderülhetett...

A válaszodnak a második felét pedig köszi :)

2018. jan. 4. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!