Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy egy egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy egy egyetemista lány azért fog majd visszautasítani, mert én csak OKJ-s képzésre járok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 4. 15:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Kit érdekel az olyan ember, aki emiatt visszautasít?
2017. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
El, hiszen te már el is képzelted.
2017. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%

Elképzelhető.

In reality, normális lány emiatt nem fog visszautasítani, ha amúgy bejössz neki.

2017. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
#3 “normális lány” Miért, ha valaki tanult emberként szeretne szintén képzett, tanult párt, az már nem lehet rendes lány? Nem függ össze. Amúgy igen, van, aki emiatt visszautasítana, és van, aki nem.
2017. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
6%
Igen, lehet. De akkor azzal a lánnyal nem sokat vesztettél...
2017. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

Lehet h vannak ilyen felszines nok is.

En szakmunkas vagyok meg erettsegim van, a felesegemnek meg diplomaja van.

Nem erdekli a dolog...

Amugy diplomaval nem talal allast es millios nagysagrendu hitele van

2017. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem az számít, hogy ki jár egyetemre, hanem hogy ki az, aki be is fejezi a képzést...
2017. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
9%
Diakhitele*
2017. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Gondolom nem általában az egyetemista lányoikat célzod meg, bizonyára van kiszemelted, tehát vele kell számolnod.


Általánosságban nem lehet ezt elmondani, konkrét személy vonatkozásában pedig neked kell érezned. De az nem jó jel ha Benned ez kérdésként felmerül mert akkor eleve alul értékeled magad Hozzá képest.

2017. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Bullshit. Egyetemista vagyok (jövőre kezdem a másodikat), de az, hogy mit tanulok, az csak és kizárólag rólam szól. Azért tanulom, mert érdekel, mert úgy érzem, ebben tudok kibontakozni, mert ebben látok jövőt, és kihívást.


Sokat tanultam eddig is, fogok is, de ez nem olyan tudás, amiről az ember hű, de sokat beszél nem szakos berkekben. Nagyon ritkán kerül elő olyan téma, ahol én a tudásommal "brillírozhatok" és adhatok hasznosabb tanácsot, mint egy laikus. És ez nem randin szokott előjönni. A randialanyaimmal és a párommal szeretném félretenni a nyomorult munkát, és a szakmámhoz semmilyen szinten nem illő dolgokról- sport, művészetek, utazás, stb. szeretnék beszélgetni, vagy kikérni a véleményét ilyesmikről.


A volt párom is OKJ-t végzett, a legjobb barátnőm is, elvoltak vele, és kerestek annyit, amennyi nem szégyen. Nem 300-at, de annyit nem sok diplomával lehet.


A miértek a fontosak nálam. Ha valakin látom a szenvedélyt és az igyekezetet, és nem szarja le a világ dolgait, hanem tud logikus, jól felépített véleményt formálni, az az ember nekem így vagy úgy kell az életembe. Az a tudás alkalmatlan erre, amit az ember az egyetemen magára szed, de tény, több lehetősége van (ha akarja) kibontakoztatni magát, mint egy kisebb csoportban, OKJ-n. Arról nem is beszélve, hogy sok ismerősöm azért ment oda, mert a szülők nyaggatták, hogy válasszon valamit, a gyerek meg mindig is egy lusta takony volt, akinek a minimum ponthatára sem lett meg, és végül OKJ-n is bukdácsolva ment át. De ne aggódj, vannak ilyenek egyetemen is.


Nekem ez nem számít. Van, akinek igen, ez biztos. De én tartalomban mérem az embert, és papír ide vagy oda, ha egy szűk érdeklődésű buta szar, akkor az is marad, diplomával együtt is.

2017. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!