Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért én vagyok elítélve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok elítélve, mert nem volt komoly barátom?

Figyelt kérdés
Voltak pasik akik tetszettek. Legutóbb közel 2,5 évig voltam oda egy pasiért. Aki csak ki akart használni a barátnője mellett, de nem hagytam magam. Erre azt mondta, hogy ha így állok a dolgokhoz, sose lesz senkim. (itt arra gondolt, hogy hárítottam, a barátnőjével még mindig együtt van). 25N
2018. jan. 4. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Foglalt pasikra mész, mégsincs normális kapcsolatod, hát tényleg, ki érti ezt?
2018. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem mozdultam rá, sokkal inkább ő kóstolgatott engem. Aztán válaszút elé állítottam, hogy engem akar vagy pedig a barátnőjét. És erre mondta, hogy sosem lesz senkim, ha kihagyom az ilyen izgalmas kalandokat.
2018. jan. 4. 13:54
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Vannak normàlis egyedülállóak is,azok közt keress
2018. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

"ha így állok a dolgokhoz, sose lesz senkim"


Ha mindig olyanok tetszenek majd, akik kapcsolatban vannak, akkor könnyen lehet, hogy sose lesz senkid. De ha ez téged nem zavar, akkor miről beszélünk?

2018. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most téged ez zavar? nyilván csak dugópartnert keresett. Ne változz meg senkiért se, szerintem jól tetted, hogy hárítottál. És 2,5 évig agyaltál, hogy talán ha... Hogy bírtad ki?

Én egy lányért oda voltam, jó is volt a viszonyunk megtettem érte sok mindent segítettem amiben csak tudtam, napi szinten beszélgettünk telefonon is, személyesen is több alkalommal. Fél év játék után kiszálltam, ez is bőven sok volt. 2,5 év eszméletlen szerintem.

Engedj másoknak is hagy nyissanak feléd, sosem tudhatod, hogy legközelebb kiben mi fog megfogni.

2018. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
A kérdés az volt, hogy miért vagy elítélve. Azért, mert nem mentél bele a ganéságba. Azért mert becsületes vagy és szembesült azzal, hogy ő egy kaka ember.
2018. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Ezt hívják úgy, hogy manipuláció. Azáltal vár hatást, hogy az önérzetedbe gázol. Most tekintsünk el attól, hogy foglalt, ha elmondásod alapján nem mozdultál rá.


Adott egy férfi, aki dugni akar, mellé pedig nagy valószínűséggel azt is tudja, milyen a magánéleted és mennyire vagy sikeres párkeresés szempontból. Valószínűleg sejti, hogy ez neked fájó pont, talán mondtad is neki, ha nem, akkor pedig egyértelműen látszott a közeledésedből. Vagy csak ráérzett. Pontosan emiatt ideális itt támadni és valami ezzel kapcsolatossal manipulálni.


Vedd már elő a józan eszed: egy foglalt férfi azt mondta neked, hogy ha nem akarsz a szeretője vagy mije lenni, nem lesz senkid. Hol van ebben a logika?:D Ott, hogy egy gyenge pontot támadó önimádó k*csög.

2018. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Meg lehetne tölteni egy kuszáradt Duna medret a korrekt, egyedülálló férfiakkal. Nem b+, neked az kell, akinek már más rángatja a kukacát. -.-
2018. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Tegyük azért tisztába,hogy 25 évesen bármelyik férfit lúzernek vagy legalábbis nem normálisnak tartanak,ha még nem volt komoly párkapcsolata. A kérdés,miért ítéljenek meg téged nőt máshogy,mint bármelyik másik embert (férfit)?


Az önsajnálat és a felelősséghárítás tankönyvi példáját adod elő: "el vagyok ítélve,ki akart használni,nem hagytam magam,ő kóstolgatott engem",meg persze "válaszút elé állított",de azért "oda voltam érte".


Az emberek többsége képes átlátni ezen,csak néhány duzzogó nő fog veled egyetérteni,hogy igen hát ezek a férfiak..

2018. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Így visszagondolva tényleg sok idő 2,5 év... Valahol azt éreztem, hogy tényleg érdekli mi van velem,nem csak dugni akar, voltak közös témáink. (legalábbis elhitette velem) Sose volt szerencsém a pasikkal és nem azért, mert mindig foglaltak érdekeltek. Szerettem volna, ha többet jelentenénk egymásnak, de nem úgy, hogy a barátnője mellett a szeretője leszek. Azóta nem is beszéltünk egymással. (lassan két hónapja). Manipuláció volt az egész. Bánom a napot, amióta ismerem,de már nem tudok változtatni a dolgokon.
2018. jan. 4. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!