Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érzelmi analfabéta srácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi analfabéta srácként sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok, de nem tudom, hogy a fásultság, a komplexus, az életkedvtelenség vagy az érzelmi analfabetizmus jobb kifejezés-e az állapotomra. Utálok érzelgősködni, hányingerem van, ha valaki dalt dúdolgat/énekel, vagy szimplán vicceskedik esetleg tinilány módjára hedonista módon lazulgat. Sosem voltam részeg, jelenleg is szűz vagyok és életemben nem marháskodtam a sosem létező haverjaimmal. Most karácsonykor is a vizsgáimra fogok készülni egész nap, hányingerem van amikor az emberek eljátsszák a nagy karácsonyi hangulatot miközben máskor le se sza**ák embertársaikat. A karácsonyi hangulattól és a legtöbb zenétől is rosszul vagyok. Utálom a Rúzsa Magdi és Vastag Csaba féle nyáladzó szerelmes/motivációs/#álmodjnagyokat típusú zenéket illetve a tutujgató kismamákat a gyerekeikkel. Nevetségesnek tartom a családi fotókat, ahol vállalkozó apuka és közgazdász anyuka a pici porontyaival Teréz anya képében tetszeleg megtestesítve az idilli családot, kapja az ismerőseiktől a likeokat és jókívánságokat, miközben az alkalmazottaik családjának karácsonykor sem jut meleg étel az asztalra. Szilveszterkor is magam fogok lenni, valószínűleg tanulok esetleg a fb-n mások adatlapján böngészem vagy megnézek egy South Park epizódot. Ilyen kondíciókkal mit gondoltok rólam és van-e esélyem barátnőre? Ha igen, milyen kaliberűre?

2017. dec. 22. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Én ilyen hozzád hasonló "antiszoc" lányt simán el tudok képzelni melléd. Vannak totál érzéketlen nők. Csak nehéz lesz megtalálni. Hátha majd itt.

Olyan kaliberűre számíthatsz, amilyen te vagy, pl. külsőt vagy végzettséget illetően...

2017. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Hát, eléggé sajnálatra méltó személy vagy.


Akarsz ezen változtatni, vagy örökké ilyen depresszív, világfájdalmas negatív ember akarsz lenni?


Látom, eléggé sz..r családból is jössz, azért vélekedsz mindenről így.


Az érzelmi intelligenciádat fejlesztheted:

[link]


De lehetőleg, ismerkedéskor ne az önsajnálatoddal és a világról alkotott sz..r képeddel kezd. És jobb lesz, ha megváltozol, mert az élet nem ilyen, ezt csak te teremted meg magadnak!

2017. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Halál komolyan kérdezem, minek kell barátnő?
2017. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3: Mert a péniszem nem fogja saját magát leszopni valamint kielégíteni engem és azért a testiség nagyon hiányzik, akármennyire is fásult vagyok.
2017. dec. 22. 17:32
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Arra ott vannak a prostik. Te nem barátnőt keresel, hanem egy szextárgyat. A normális nőket hagyd békén.
2017. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem "mindenki a maga opciójának a kovácsa". Én sose tudom sajnálni azokat az embereket akik mást hibáztatnak a saját hibájaikért. Magyarul ha valaki szegény és egész nap arról rí sí a másiknak és közbe semmit sem tesz az ellen h neki jobb legyen. Bezzeg aki mondjuk tett azét h vigye valamire és nem csóró, arról meg úgy beszél h biztos a szülei alátették. Szóval butaság amit leírtál. Vagy változol és lesz egy normális érzelmekkel bíró csajod vagy nem számíts csak érzelmi analfabéta csajra. Csak rajtad múlik minden.


Ha változni szeretnél ajánlanák egy könyvet: [link]

2017. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Ja, hogy valaki szopkodja a redvás farkad, mert derogál recskázni, és fogadja el, hogy egy szardarab vagy?
2017. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg van abban valami amit ez a srác ír. Én értem amit érez, bár nem vagyok azért ilyen.
2017. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
A normális érzésű nőket kíméld me magadtól. Pszihológus és prostik segíthetnek.
2017. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9: Csóró egyetemistaként egyikre sincs pénzem.
2017. dec. 22. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!