Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek könnyebb becsajozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek könnyebb becsajozni? Egy cingár/sovány és alacsony pasinak vagy egy dagadt/hájas és középmagas pasinak?

Figyelt kérdés

Az egyik mondjuk 170 cm és 50-55 kg (jelen esetben én), a másik pedig egy 175 centis 90-120 kilós (nem mackós, hanem hájas). Próbálom képpel érzékeltetni, de nem könnyű viszont az arctól szigorúan vonatkoztassatok el.

[link]

vs

[link]

Tegyük fel, hogy személyiségben és arcvonásokban (legyenek egypetéjű ikrek) nincs különbség köztük, szóval az objektivitás kedvéért legyen mindkettőnek olyan a személyisége és az arca, mint egy 188 cm magas, sportos/férfiasan izmos, cégvezető 30-as álompasinak.

Elsősorban csajok véleményére lennék kíváncsi, hogy ők melyiket preferálnák vagy melyik lehet az "esélyesebb". Pasiktól pedig elsősorban tapasztalatokat várok. (szigorúan csak a fent megadott testalkattal kinek milyen legnagyobb sikere volt)



2018. jan. 4. 17:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én a macis alkatot preferálom jobban (tehát a második nekem tökély) de a környezetemben inkább a vékony fiúknak vannak barátai (18-22 korosztály kb)
2018. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálam mind a kettő típus elég jó esélyekkel indulhatna. Egyébként azt hiszem, a kicsit húsos jobban tetszik, mint a nagyon vékony. De a túlvékonyság sem hiba, hát ezt örökölte genetikailag. Ha meg van rajta valamennyi fölösleg, de azért nem túlzás, akkor az teljesen jó lehet. Tehát bármelyik testalkat lehet tökéletes a kettő közül. De amúgy talán így elsőre egy pocakosabb jobban vonzana; de a vékonynak is adnék esélyt.
2018. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem az első jobban tetszik, sőt elég szép arca van:) van rajta izom, lehet, hogy annyira nem feltűnő, de attól még lehet erős, sőt ha egy kicsit rágyúrna álompasi lehetne..:D az ennyire mackós pasik pedig nem jönnek be, elég nehéz lenne neki lefogyni, és az arca sem olyan vonzó számomra. Ő inkább az aranyos kategória:) ízlések és pofonok
2018. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas ez az erőlködés. Pontozz csak le nyugodtan.
2018. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!