Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik kimondottan férfias szakmát űznek, mégis csőd a magánéletük?

Figyelt kérdés
Úgy gondolná az ember, hogy egy kommandósnak, rendőrnek, katonának, tűzoltónak könnyű csajozni, mert az ilyen férfias szakmákra a nők felnéznek. Vagy egy ilyen férfi is lehet sikertelen a nőknél?

2018. jan. 4. 20:22
 1/8 acelsziv ***** válasza:
100%
jó nagy hülyeség amit írsz... Nem szakmán múlik, hanem egyéni.
2018. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne hogy van egy csomó katona/kommandós/vadakat terelő juhász és egyéb nagyon férfias munkát végző úriember akik totálisan sikertelenek a nőknél, szóval ha azért akarsz kommandós lenni mert azt gondolod hogy az instant ponci akkor felejtsd el szerintem :)
2018. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek a szakmák engem nagzon nem vonzanak.

Kommandós? Brrrr.

2018. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt azért be kell látnod, hogy a fentebb írt férfias "szakmák" képviselői olyan életet élnek, amikbe nem a legegyszerűbb beleigazítani egy komoly kapcsolatot.


A katona van, hogy hosszú hónapokra is behívást kaphat és akkor huss nincs otthon. E mellé lehet aggódni érte, hogy túléli-e az éppen aktuális kiküldetést. Hiába van most nagyjából békesség a magyar katonaság életében (na nem minden szakasznál), ez akkor is benne volt-van-lesz is.


A kommandósokra és tűzoltókra ugyanúgy igaz, hogy aggódhatnak értük a nők, mert veszélyes munkát végeznek. További negatívum kapcsolat szempontjából, hogy össze-vissza van a munkájuk. Bármikor kaphatnak riasztást, bármikor történhet bármi.


Van katona ismerősöm és ő kifejezetten gyakran emlegette nekem, hogy amíg nem derül ki, hogy katona, addig alakulgatnak a dolgok. Utána viszont nem akarnak vele komolyabbat a nők (főként a fenti indokok miatt).

Az mondjuk hozzá tartozik az igazsághoz, hogy könnyű kalandoknál viszont azt mondta, hogy pozitívnak találták zömével a nők, hogy egyenruhás.

2018. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Az egyik nagybátyám idegenlégiósként éveket szolgált. Abból a szempontból bántja ez, hogy így sohasem lett családja, bár állítása szerint nem volt gondja a nőkkel, mert csak dúgni talált csajt, ha épp volt szabadideje. De mára nyugdíjas, és vígan él van, ha minden igaz füzöget is egy elvált negyvenes nőt.
2018. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy sikertelen rendőrt, 30 éves, és eddig tinikorában volt egy kapcsolata, és csak vele szexelt..
2018. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én autószerelő vagyok.

Egy kollégám karosszériás.

Ezek is férfias szakmák azért, nem? De ha nem, akkor aki szerint nem az, lehet jönni alvázat húzni vagy Navara váltót levenni, aztán lehet lánykodni. Eddig remélem nem sértettem meg senkit, mert az egyedüli dolog ami bennem van, hogy csak azt tudnám, hogy ehhez hogy jön a sikertelen vagy sikeres magánélet? Ez egy lehetetlen topic.....

2018. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bäszhatod, ha csak a szakmád férfias.
2018. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!