Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki alkatából adódóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki alkatából adódóan nem elég férfias, az hogy tudná mégis a nők felé a férfiasságot sugározni?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok, nagyon vékony és lányos arcom/bőröm is van. Nem tudom magam vonzónak látni.
2016. ápr. 25. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
bmw slussz kulccsal sok pénzel
2016. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem lehetetlen!


[link]

2016. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Minden csak hozzáállás kérdése!


Ha te magad nem tudod vonzónak látni, akkor hogy várhatod el, hogy más vonzónak lásson???

Sehogy!


Ha magadat szereted, akkor más is szeretni fog téged! Ilyen egyszerű! A kifogásokat pedig felejtsd el!

2016. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valaki a feminin pasikra bukik.Ismerek olyat,de ő már bő 3 éve kapcsolatban van egy hasonló kaliberű pasassal,mint te.
2016. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3-as: mikor fejezed már be ezt a baromságot hogy mások csak akkor szeretnek ha te is szereted önmagad? ez annyira primitív baromság hogy kiégnek a szemeim az olvasásától!!!!

semmi értelme amit mondasz!

2016. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az utcán lehúzod a sliccedet ,kiteszed előre a cerkád ,hogy lássák miféle vagy!
2016. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5


A magadfajtáktól úgysem várok más megnyilatkozást a pozitív hozzászólásomhoz!

2016. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6 lol :D végülis ez is egy megoldás.
2016. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3-as: a magamfajták talán nem hülyítik baromságokkal az emberekkel (pozitív hozzászólás, az.. majd ha piros hóesik!)


van olyan lánybarátom akit szeretek (mint barát) és ő mégsem szereti magát HOPPÁ! ráadásul én sem szeretem magamat ha már itt tartunk és mégis szeret a családom! mégis szeretnek a barátaim!


a szeretet nem úgy működik ahogy azt az 50iq-ddal elképzeled.

2016. ápr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a vonzódás meg automatikusan működik, nem te döntöd el hogy kibe leszel szerelmes
2016. ápr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!