Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor ti a párotokkal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor ti a párotokkal az utcán sétáltok, szoktátok fogni egymás kezét vagy csak simán sétáltok egymás mellett?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy nagy egyet nem értés van ebben a témában: van, aki cikinek érzi a kézenfogós andalgást, úgy vannak vele, hogy ez is az intimitás része, ami a 4 fal közé tartozik. Nem tartozik az utca emberére, hogy ők egy párt alkotnak. Emiatt abszolút nem is érintkeznek egymással az utcán, még a csók is kizárt. A járókelők simán hihetik őket látva azt is, hogy csak haverok vagy kollégák.


Van a másik csoport, akik viszont fel merik vállalni, sőt, büszkék rá, hogy ők egy pár, legszívesebben világgá kürtölnék a dolgot. A kézenfogós séta alap, de a "derékátkarolós" andalgás is játszik, ha éppen olyan a hangulatuk. Ha rájuk jön a csókolózhatnék, akkor sem fogják vissza magukat. Képesek kizárni a külvilágot - ebben különböznek a fenti csoporttól.


Ti melyik csoportba tartoztok? Miért okoz gondot sok párnak, hogy felvállalják az utca embere előtt a szerelmüket, miért ilyen szemérmesek? (Ezzel arra akarok utalni, hogy a 2.-at tartom normálisnak, velük értek egyet.) Hogy vélekedtek erről a témáról, ill. nálatok ez hogy van?



2018. jan. 5. 14:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Hát azért a kézfogást ne sorold már egy kategóriába a csókolózással.
2018. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

Ez nem szemérmesség. Nem arról van szó, hogy nem vállaljuk fel egymást. De ha amúgy is hazamegyünk, összebújunk, romantikázunk akkor mi a jó francnak törjük ki egymás kezét sétálás közben? Nyáron kényelmetlen, mert izzadtok, télen borzasztó mert lefagy a kezed. Ha nézelődtök vagy bevásároltok, akkor 2 percenként megfogni, elengedni, megfogni, elengedni és így tovább. Tömegben másoknak is zavaró, mert kettőnket kell kerülgetni. Vagy ott is a megfogom-elengedem játék megy. Andalogni meg amúgy sem szoktunk, ha sétálunk akkor célirányosan megyünk.

Baromi büszke vagyok rá meg a kapcsolatunkra, de aki ezt csak kézfogás formájában tudja kimutatni azzal gondok vannak. Annál meg nincs undorítóbb dolog, mint társaságban egymás nyelvét szopogatni. Hiába zárod ki a külvilágot, ha mindenki elhányja magát körülötted. Ez arról szól, hogy másokra is tekintettel vagyunk. Szerintem baromi gyerekes dolog mutogatni, hogy jajj mi egy pár vagyunk. Ilyet a 16 évesek csinálnak.

2018. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Is-is.


Mi van, hogy fogjuk egymás kezét, meg van, hogy nem. Mikor hogy esik jól.


Ebből csak a kapcsolatunk elején volt téma. Megfogadtuk, hogy nem fogjuk meg egymás kezét az utcán mert az olyan "nyálas" fújjjj! Ehelyett másnap a koncertről már úgymentünk haza, hogy egymás mancsát szorongattuk. :D

Ennyit a nyálas szerelmesekről és szokásaikról!


Mostanra viszont ahogy alakul úgy csináljuk. Nem félünk romantikázni az utcán, bár a nyelvünket azért nem a tisztelt publikum előtt toljuk le a másik torkán, meghagyjuk ezt a négy fal között.


De nekem semmi bajom az utcán 1-1 elcsattant csókkal vagy ha valaki fogja a párja a kezét.

2018. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Kettő közt vagyunk, ha éppen úgy alakul kézen fogva sétálunk, derékátfogós ritkábban van. Puszi, gyors csók oké, de nem szoktam utcán nyalni-falni. Én azt nem szeretem mikor az utca közepén állnak meg smárolni vagy szinte pettingelnek mellettem a metron. Nem zavar ha csókolóznak az utcán, de ne úgy hogy nem lehet tőlük közlekedni meg ne tőlem centikre csinálják, mert attól falnak megyek. Szerintem ki lehet mutatni a szerelmet az utcán, de nem úgy hogy mást hoznak vele kényelmetlen helyzetbe.
2018. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton fogjuk egymás kezét, kivétel a kánikula (izzad a kezünk) meg a leghidegebb télközepe (lefagy a kezünk)

Nem érzem intim dolognak, ezer éve is karon fogták egymást a párok, vagy akár csak partnerek, amikor a férfi kísérte valahova a hölgyet, még csak együtt se kellett lenni hozzá. Emellett nem tudom, mi "magánügy" azon, hogy van párom, nincs ebben semmi extra, amit mutogatni, vagy épp titkolni kéne.

A csók nálunk se fér bele az utcán, találkozásnál, búcsúzásnál 1 puszi a maximum.

2018. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
2. válaszolóhoz +1.
2018. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

Mi fogjuk egymás kezét. Jó érzéssel tölt el mindkettőnket. Sőt! Kézfogáson keresztül is kommunikálunk. Különböző szorítások, kéztartásokkal jelzünk olyanokat egymásnak, hogy merre menjünk, veszély van (mert jön egy őrült kerékpáros 30-al teker a sétáló utcán és én előbb meglátom, mint a jobbik felem), pontozzuk a csinos pasikat/csajokat.


Szóval nálunk ez komplexebb egy egyszerű kézfogásnál.

2018. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%
Én már túljutottam azon, hogy egy kicsit is érdekeljen, hogy ki mit gondol. Ha van kedvem akkor kézenfogva sétálok a párommal az utcán, ha nincs, akkor nem. Ha van kedvünk akkor egymást átkarolva sétálunk vagy megöleljük egymást vagy akár csókolózunk is. Pont nem érdekel mások véleménye. :D
2018. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem felvállalás/nem felvállalás dolog, nem vagyok kisgyerek, hogy fogni kelljen a kezem.

Plussz nagyon korlátozva érzem magam úgy

2018. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Nállam a kèzenfogás a normális.Ha egy pàr vagyunk szerelmesek vagyunk normális hogy kèzenfogva jàrunk,nem ugy megyünk egymàs melett mint kèt barát.A csókolozàs meg az màs nem àlok le az utcàn smàrolni nem vagyok annyira pofàtlan,mèg gyerekek is jàrnak az utcàn nem kell làssak azt hogy felfajuk egymàst!
2018. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!