Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor ti a párotokkal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor ti a párotokkal az utcán sétáltok, szoktátok fogni egymás kezét vagy csak simán sétáltok egymás mellett?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy nagy egyet nem értés van ebben a témában: van, aki cikinek érzi a kézenfogós andalgást, úgy vannak vele, hogy ez is az intimitás része, ami a 4 fal közé tartozik. Nem tartozik az utca emberére, hogy ők egy párt alkotnak. Emiatt abszolút nem is érintkeznek egymással az utcán, még a csók is kizárt. A járókelők simán hihetik őket látva azt is, hogy csak haverok vagy kollégák.


Van a másik csoport, akik viszont fel merik vállalni, sőt, büszkék rá, hogy ők egy pár, legszívesebben világgá kürtölnék a dolgot. A kézenfogós séta alap, de a "derékátkarolós" andalgás is játszik, ha éppen olyan a hangulatuk. Ha rájuk jön a csókolózhatnék, akkor sem fogják vissza magukat. Képesek kizárni a külvilágot - ebben különböznek a fenti csoporttól.


Ti melyik csoportba tartoztok? Miért okoz gondot sok párnak, hogy felvállalják az utca embere előtt a szerelmüket, miért ilyen szemérmesek? (Ezzel arra akarok utalni, hogy a 2.-at tartom normálisnak, velük értek egyet.) Hogy vélekedtek erről a témáról, ill. nálatok ez hogy van?



2018. jan. 5. 14:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%

Kettő között.

A kézfogás nálunk természetes. Nincs semmilyen mögöttes dolog, egyszerűen szeretünk kézen fogva sétálni, ennyi. Derékkarolósan andalogni nem szoktunk, mert az baromi kényelmetlen szerintem :D, csókot váltunk, ha úgy van, de nem mászunk egymás torkába, inkább csak szájrapuszi.


Én egyébként nem vagyok véleménnyel egyik csoportról sem. Engem zavarna, ha úgy sétálnánk, mint két idegen (volt ilyen párom, tényleg rossz volt), de ugyanígy baromi gáz szerintem az a pár, amelyik az utcán dugja szájba egymást. Vannak fokozatok, és van, ami nem való az utcára.

2018. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%
Otthon minek fognám a kezét:))
2018. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%
Mi fogjuk egymás kezét (kivéve télen). A csókolózás nagyon más téma. Ahol senki sem lát ott rendes csók,de ahol látnak ott puszi.
2018. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
3%

Mi nem élünk együtt, nős ember, de lassan négy éve együtt vagyunk. Mi bizony az utcán fogjuk egymás kezét, sőt boltban is, vagy átkarol, vagy pl ha lépcsőn megyünk akkor is nyúl a kezem után. De nekünk ez így természetes.

Csókolózni utcán nem szoktunk.

44N / 50F

2018. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%
Én szoktam fogni a kezét, kivéve ha cipelünk valamit, boltban vagyunk és keresgélünk valamit, vagy valami épp van, ami miatt nem lenne praktikus. De egyébként szeretem fogni a kezét. :)
2018. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%
Én abszolút kézfogás-párti vagyok, sőt szeretem megérinteni a kedvesemet társaságban is, vagy egyéb közösségi helyeken, boltban, utcán stb. Nyilván illedelmesen, nem markolok rá a fenekére :) azt négy fal közé tartogatom.
2018. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
25%
Most megy a lepontozósdi. Tényleg valaki ennyire élettelen,hogy nem tudja elfogadni más véleményét? :D
2018. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
47%
Az utca embereként engem rohadtul nem foglalkoztat, ki milyen kapcsolatban van a vele együtt sétáló emberekkel. Az sem zavar, ha smárolnak, csak ne az út közepén tegyék. És ne mindig nekem kelljen a pocsolyába lelépnem, mert a szerelmük sérül, ha egy pillanatra besorolnak egymás mögé.
2018. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
69%
Komolyan, jól elszórakozom a felháborodásokon 😊
2018. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Egy pár, és ami azt illeti házasok is vagyunk. Az első randink óta kézen fogva sétálunk, mert egy pár vagyunk. Nyilván nem dugjuk le a nyelvünket egymás torkán percenként, de csókot, szájrapuszit is szoktunk váltani, igen, az utcán is. Pont nem érdekel ki mit gondol, törődjenek a maguk dolgával.


Ha más párokat látok ugyanígy, csak örülök neki. Engem nem zavar mások boldogsága:)

2018. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!