Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rá irtam facén egy lányra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá irtam facén egy lányra, bugyis képei voltak fennt, beszéltünk, majd megkérdeztem lefeküdne e velem? Ezután elhordott mindennek majd rám irt a barátnője és ő is. kinek volt igaza?

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 18:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
50%
Neked. Ezúttal nem sikerült, de ha 10-ből 1 bejön, már megérte. Aki bugyis képeket tölt fel, ne csodálkozzon, ha ajánlatokat kap.
2018. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

szóval nekem volt igazam,de akkor mi volt ez a reakcio?

vagy ha jóképű lettem volna mást reagál?de akkor ezekszerint egy kétszínű féreg,ettől függetlenül azóta komoly kapcsolatba van,szóval egy féreg lány is kell valakinek....

vagy alapból komoly kapcsolatot akart csak azért rakott ki olyan képeket hogy kapja a lájkokat?

2018. jan. 5. 18:58
 3/37 anonim ***** válasza:
88%

Eltévesztetted a házszámot. A face nem a rosszlanyok.hu.


Miért feküdne le veled? Nagy az állatkert!

2018. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%

#2: Miért kétszínű?

Írta talán, hogy minden lúzerrel dugni fog? Setét vagy, barátom.

2018. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
15%

Valószínűleg igen, nem gondolta, hogy rólad szobrot kellene mintázni.

Illetve csak gyarapítottad volna a #meetoo listáját, ha mégis.

2018. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

#2: Miért kétszínű?

Írta talán, hogy minden lúzerrel dugni fog? Setét vagy, barátom


ki mondta hogy lúzer vagyok?ja,aki nem lúzer az elmegy buliba,és 10 perc után a diszko háta mögött copat,felőlem azzal dug akivel akar,ha csak menő partiarcokkal akar,akkor oké de akkor mondja azt ne szidjon meg álitsa be magát áldozatnak

2018. jan. 5. 19:03
 7/37 anonim ***** válasza:
98%
Ha ki volt írva, hogy bárkivel lefekszik, akkor neked volt igazad. Ha nem, akkor neki.
2018. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
99%
Nagyon előítéletesek vagytok,lehet csak elvesztette a nadrágját! :D
2018. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
nemértem az ide írókat
2018. jan. 5. 19:18
 10/37 A kérdező kommentje:
én meg felrakom magam kisgatyába facéra aki beszol azt elküldöm a .............
2018. jan. 5. 19:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!