Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rá irtam facén egy lányra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá irtam facén egy lányra, bugyis képei voltak fennt, beszéltünk, majd megkérdeztem lefeküdne e velem? Ezután elhordott mindennek majd rám irt a barátnője és ő is. kinek volt igaza?

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 18:48
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
74%

Ha egy nő bugyis fotót tesz ki számolnia kel azzal,hogy kap ilyen megkereséseket. Sőt, bugyis fotó nélkül is néha.


Én a csajt is hibáztatom, tudnia kell,hogy ez valahol "felhívás egy keringőre".


Bár kérdező Te is lehettél volna tapintatosabb egy kissé.

Regisztrálj egy szexpartnerkeresőre ha szexpartnert keresel, ott egyértelmű mindenki szándéka.

2018. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
de mért vannak az ilyenek kapcsolatba?társadalmi elvárás?szégyelné ha alkalmiai lennének?inkább azt kamuzza szerelmes?vagy az alkalmikon túl esett tizenévesen?
2018. jan. 5. 19:36
 23/37 A kérdező kommentje:

Regisztrálj egy szexpartnerkeresőre ha szexpartnert keresel, ott egyértelmű mindenki szándéka.


regisztráltam,de ott is mi megy:ez csak nőket keres,amaz csak nagyfacúakat,harmadik csak olyat aki tapasztalt,negyedik olyat aki mackós,ötödik szeret plázázni és olyat keres aki pénzeli,töröltem is magam

2018. jan. 5. 19:38
 24/37 anonim ***** válasza:
Te nem GTAMAN vagy? Hagyd békén a nőket.
2018. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Te nem GTAMAN vagy? Hagyd békén a nőket.


nem ő vagyok,ki az?miből gondolod hogy én vagyok ő?

2018. jan. 5. 19:40
 26/37 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem ismered a szóközt, és nem teszed idézőjelbe, amit másoktól idézel. Te vagy az. Te írtál nekem undorítóságokat valami webcam kiverésről.
2018. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Mert nem ismered a szóközt, és nem teszed idézőjelbe, amit másoktól idézel. Te vagy az. Te írtál nekem undorítóságokat valami webcam kiverésről.


nem ő vagyok,mindenesetre nagyon kitolhatott veled ha ennyire próbálod lejáratni

2018. jan. 5. 19:47
 28/37 anonim ***** válasza:

Nem toltál ki velem, csak rám írtad azt a gusztustalanságot.

És egy csomóan mondták, hogy tedd idézőjelbe, amit idézel, de csak azért is hülye maradsz.

2018. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Elb.szott egy világban élünk...
2018. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Elb.szott egy világban élünk...



ja,a curvák komoly kapcsolatba vannak,a jó emberek meg nemkellenek senkinek

2018. jan. 5. 19:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!