Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogy ismerkedjen egy fiatal lány Budapesten?

Figyelt kérdés

Nemrégiben költöztem Budapestre, a várost nagyon szeretem, de nem igazán ismerek senkit, illetve nem kerültem közelebbi kapcsolatba senkivel. Szóval nincsenek barátaim, ezáltal eljárni sem tudok szórakozóhelyekre, ahol nyilván lehet pasizni. Társkeresőzni nem akarok mert 1.nem az én világom, erőltetett az egész 2.a felhozatal elég érdekes negatív értelemben.

Mit tehetnék?

21L



2018. jan. 8. 02:32
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Mert a fiúk nem válogatósak? Dehogynem.

Ha nem tetszik valaki külsőre, nem vonzódom hozzá, akkor nem fogok tudni kapcsolatban lenni vele.

Nincsenek amúgy hatalmas igényeim, egy srác átlagos külsővel már teljesen jó.

2018. jan. 15. 14:01
 22/29 anonim ***** válasza:

Bárhol/lélegzik.


"Nincsenek amúgy hatalmas igényeim, egy srác átlagos külsővel már teljesen jó."

Ezzel nincs semmi gond. A gond azzal van, hogy a lányok átlagos külső alatt egy viszonylag helyes, jó alkatú srácot értenek. Ha kimész az utcára, az átlagos nem fog bejönni. Nyugodtan próbáld ki. Állj ki egy utcára és nézz meg 100 srácot. Tuti, hogy nem fogsz tudni komolyabbat elképzelni több, mint a felükkel.

Így tényleg nehéz lesz pasit szerezni és úgy jársz, mint jó pár nő ismerősöm. Harminc körül pánikólnak és visszasírják azokat a srácokat, akiket visszautasítottak.

2018. jan. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Akkor lehet én járok jó helyeken, mert amikor az utcán, metrón nézegetem a férfiakat, akkor mindig látok helyeseket és olyan átlagos külsejű srácokat, akikhez vonzódnék.
2018. jan. 19. 08:03
 24/29 anonim ***** válasza:

Ha egészen konkrétan a korai családalapítás gondolata foglalkoztat, akkor nyugodt szívvel ajánlom a történelmi múltú egyházakat - ismerkedés céljából. (Római katolikus, görög katolikus, evangélikus, református.)


Tapasztalataim szerint a görög katolikus és az evangélikus egyházban van a leginkább elfogadó/befogadó légkör. A református sem annyira rossz. A legkevésbé a római katolikust ajánlom...


Esetleg könyvtárak, szakkönyvtárak... van választék bőven!


Ui: remélem, egy picit tudtam segíteni. :)

2018. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
9%

Kedves kerdezo!


A fiuk nem valogatosak. Azok lennenek, csak nincs ra lehetoseguk. Nagyon orulnek, ha nem doglenek meg szuzkent.

2018. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Sehogy. :D Jobban jár, ha egyedül marad.
2018. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Akkor lehet én járok jó helyeken, mert amikor az utcán, metrón nézegetem a férfiakat, akkor mindig látok helyeseket és olyan átlagos külsejű srácokat, akikhez vonzódnék."

Kérdés, hogy mennyit. Ha elmegy 100 srác és abból tetszik 5, akkor nem az átlagos srácokat bírod.

2018. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Egy kicsit olyan érzésem volt a legutóbbi választ olvasva, mintha a Központi Statisztikai Hivatalban lennék személyesen jelen... :D
2018. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
#28: Valahogy szemléltetni kell a dolgokat :D
2018. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!