Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogy ismerkedjen egy fiatal lány Budapesten?

Figyelt kérdés

Nemrégiben költöztem Budapestre, a várost nagyon szeretem, de nem igazán ismerek senkit, illetve nem kerültem közelebbi kapcsolatba senkivel. Szóval nincsenek barátaim, ezáltal eljárni sem tudok szórakozóhelyekre, ahol nyilván lehet pasizni. Társkeresőzni nem akarok mert 1.nem az én világom, erőltetett az egész 2.a felhozatal elég érdekes negatív értelemben.

Mit tehetnék?

21L



2018. jan. 8. 02:32
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Tudom hogy a kérdésem alapján ez nem látszik, de én valójában egy közvetlen és beszédes személyiség vagyok. Az a baj, hogy vannak olyan helyzetek/helyek amikor hiába akarsz nem tudsz ismerkedni, ilyen pl.:a konditerem. Oda edzeni/izzadni/erőlködni járnak az emberek, nem, szeretik ha megzavarod őket közben és ez teljesen érthető.

Én mellesleg egyszer próbáltam konditeremben ismerkedni fiúval, de elég kellemetlen volt, látszott rajta hogy azt gondolja, hogy "húzz már innen, éppen edzek" 😃 és ez teljesen érthető.

2018. jan. 8. 21:01
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

Buszmegálló, járművek, Suli, tanfolyamok, Margitsziget, parkok, edzőterem, játszótér melletti kondizós helyek pl.a Városligetben.

És a legjobb : kisállat (kutya leginkább) kapcsán. Sétáltatás közben óhatatlanul beszélgetés alakul.

Szóval,ha megteheted, szerezz be egy kutyát. :)

2018. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Szia. En lány vagyok, mar egy éve Pesten, ha gondolod írhatsz uzenetet :) Vannak barataim, de legfőképp otthknulosek, en inkabb eljarogatos fajta vagyok, de ritkán van kível, szoval ha gondolod beszélhetünk aztán lehet jóban lennénk :)

20/L

2018. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem ha csak sétálgatsz, már megpróbálnak felszedni. Mármint én ma voltam Bécsben, a városban sétálgattam és két pasi is megpróbált felszedni. Szerintem Budapesten is van esélyed ilyenre, ha látják rajtad, hogy nyitott vagy ilyenre.
2018. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Közös kondizásra vevő lennék, persze ha egy terembe járnánk.:D
2018. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan jottel. De pesten egy not naponta 10-en leszolitanak. Csak ki kell mozdulnod es varnod. Ennyi.
2018. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Azért kiváncsi lennék hogy miért kellett 0ra lepontozni a kinditermes ötletem...

Nem egy ismeròsöm jár gyúrni, és ők is mondták hogy ott lehet ismerkedni. Néhány csaj azért jár oda mert az elvárásainak megfelelő férfit szeretne magának.

No mindegy.. van még ötletem, de valaszeg azt is lepontozod.. Esetleg menj el pár hónapra pultos lánynak dolgozni valami pub-ba vagy pizzériába. Én fél évet dolgoztam futárként, ott a pultos lánynak rengeteg udvarlója volt. A rendes srácnak tűnő emberkén kersztül, a macsó gazdag fószeron át a Bmw-s fickóig csomó féle férfi... Szoval van választék. Meg ahogy el nézegetem ezeket a beülős helyelet, máshol is körülzsongják a pultos lányokat..

Nem muszáj évekig ott dolgozni, elég csak pár hónap..

2018. jan. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit 😃
2018. jan. 14. 13:26
 19/29 A kérdező kommentje:

Azért az, hogy egy nőt legalább tízszer leszólítanak Budapesten, az erős túlzás.

Már szólítottak le engem is itt Pesten, de azok a pasik... Annyit mondok, hogy nem voltak az eseteim😃

2018. jan. 14. 13:40
 20/29 anonim ***** válasza:
49%
Ja, hogy valogatos vagy. Miert nem vagyok meglepve.
2018. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!