Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A negyvenes gyermektelen férfiakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 10:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
13%

Nos, számítottam erre az ellenérvre. Persze, jó esetben van társ, vannak testvérek, unokatestvérek, barátok. De, mindezek nem lennének, ha a szülei az adott embernek ugyanígy gondolkoztak volna. Nem lenne testvér, unokatestvér...

Sajnos, a társ, a pár nem biztos pont. Lásd párkapcsolati problémák. De, a véred a tiéd. A gyermeked szeretete örökké veled marad.

Nem akarok ebből vitát, én így látom/érzem. Számomra negatív a gyermektelenség. És, ha jobban belegondolsz ez mindannyiunk számára negatív.

2018. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%

Szinte csak olyan példát tudok mondani, akinek gyereke van, idős lett, és nagy ívben szarnak az idős szülőre.

Az életben meg az ember halálra gürcöli magát a gyerekéért, és mit kap viszont?

Nagyon kevés kivétel van.

Jó dolog egy gyerek, aranyosak, de ez is olyan mint a kutya: lakásba nem kéne.

2018. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%

"De, mindezek nem lennének, ha a szülei az adott embernek ugyanígy gondolkoztak volna"

Volna, volna.... ha meg öreganyám sárga lett volna és csengetett volna, akkor ő lett volna a villamos.

Lehet, hogy ez újdonság, de a gyerek nem egyenlő a szülővel. Senki sem köteles ugyanazokat a döntéseket meghozni, mint a szülője.


"Sajnos, a társ, a pár nem biztos pont. Lásd párkapcsolati problémák. De, a véred a tiéd. A gyermeked szeretete örökké veled marad."

Aha, ezért van annyi bántalmazott gyerek, kitagadott gyerek, sz**ban hagyott szülő aki felé nem néz a gyereke, zaciba adott idősek, akik az öregek otthonában, vagy otthon magányosan vegetálnak, hiába van x gyerek, családon belüli gyűlölködés, vagy a radikális esetek, mint ez: [link]

Vagy pl az én családomban is ezért kergette egyik nő a gyerekét öngyilkosságba, ezért vannak évtizedek óta megszakadt kapcsolatok testvérek, gyermek-szülő között.

A vérrokonság lótúró, ha nincs mellette érzelem.

2018. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj az emberrel, h van esze, és sokszor nem csak jót tesz vele, hanem rombol. Azt nézi, h miből milyen haszna van. Lehet az párkapcsolat, munka, gyerek. A gyermekvállalás, hanem belülről jön önzetlenül, megette a fene. Aztán szépen vissza is üt. A párkapcsolat is ilyen. Ha, nincs benned önzetlenség, önfeladás (egészséges határokig), nem fog működni.
2018. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen 13-as: érzelem és értelem, meg jó adag alázat. Minden és mindenki iránt.
2018. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Azt hogy nagy eséllyel megkimélték magukat nagy életcsalódásoktól.

Nem feltétlenül persze. Kivétel mindig van. Létezik az a bizonyos nő,aza százezerből egy akivel összejön a gyerek,megértés,jó keksz meg az együtt megöregedés.

Van ilyen. Nem sok,de van.

A nyugodt,boldog és független életnek az az ára hogy nrm lesz gyerekük. Ha ezt valaki bekönyveli boldog lehet.

Nemrég,pár hete betöltöttem a 40et. Gyors összesítés:egy gyermekem van,aminek egy elbaxott házasság lett az ára.

Nem találom otthon a helyem. Nincs kedvem kekszelni sem már. Esténként sokszor csak nézek kifele a fejemből a semmirevaló jövőbe meredve ami előttem van még de minek.

Aztán vissza a múltba amikor tele voltam jókedvvel meg motivációval,vóót nagy rózsaszinű lufiköteg meg mittudomén.

Na most megönsajnáltattam magam majd még jól megkapom,de odaseneki. Lexarom

Nem célom egyébként. Mire is lenne az jó? Tisztában vagyok a helyzettel,de már kedvem sincs változtatni meg egyáltalán foglalkozni vele. Hagyom szépen kimúlni és ennyi.

Viszont hogy valami jót is mondjak,mostanra elég pro gamer lettem.

2018. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nagyon jól elvagyok és élvezem a szabadságom.

Na meg azt, hogy a nők megpróbálnak hozzáférni a pénzemhez (=sok szex), ami szépen gyűlik, mivel nem költök se nőkre, se gyerekre.


Egy 40-es férfi.

2018. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Semmi. Ez van. Biztos van oka. Párom 37, nincs gyereke és elvált. Azért nincs gyereke, mert a volt felesége elvetélt. Azért a volt felesége, mert a csajnak mással volt viszonya. Ennyi.
2018. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nézd, így is lehet, mint, ahogy te csinálod 17. :) Ha, jól érzed magad, a személyiségedből ez jön, akkor ez így szupi, ez így tökéletes. Nem mindenkinek kell szaporodnia - mint ahogy itt szoktam olvasni népi bölcsességként.
2018. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem hozzáfűzni, h számomra ez a fajta önzőséged negatív színben tüntet fel. Ismerek egy nagyon okos embert, sokan szeretik is, mégis, ha arra gondolok, h ennek a tökéletes embernek nincs gyermeke, picit szomorú leszek.
2018. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!