Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, hogy reagálnátok, ha a párotok a kopaszodás okozta frusztráció miatt hajbeültetésre szánná el magát?

Figyelt kérdés

A neten már hosszabb ideje nézelődik ezügyben, jegyzetelget, kutakodik, és látszólag nagyon elszánt. Úgy tűnik, nem lehet lebeszélni a dologról, ami persze komoly költségekkel is járna. Az Éjjel-nappal Budapest Bécy-jének sikertörténetét is olvasta, és óriási löketet adott neki:


[link]


Ti mit szólnátok, ha a párotok ilyen terveket dédelgetne magában egy ideje? Buzdítanátok, ha végeredményben ez segítene elűzni a frusztrációját, és helyrebillentené az önértékelését, vagy inkább lebeszélnétek róla, mondván, hogy butaság? Mi lenne a reakciótok?



2018. jan. 11. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha így érzi jónak akkor nem beszélem le. Nem egy rokonomnak segített a dolog és semmi bajuk sem lett. Ezt látva nem lenne ellenvetésem.
2018. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Első reakcióm a döbbenet lenne, hogy tudja ki az a "Béci" és érdekli a haja.

Amíg külön kasszán vagyunk, azt csinál, amit akar.

2018. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 Miközben a netet túrta a dolog miatt, belebotlott Bécy történetébe és végigolvasta. Amúgy azért képben van nagyjából a az ÉNB-t illetően is, bár ez nem ide tartozik :D
2018. jan. 11. 15:11
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

Ha ez okoz neki örömet, ám legyen, ha a közös anyagiak nem szenvednek miatta kárt. Dolgozzon meg azért a pénzért, és ne a közös életünkből vegye el.

Nem fogom lebeszélni, minek, az ő haja, az ő feje.


De az biztos, hogy elbeszélgetnék vele, hogy az önbizalomhiányát ez nem biztos, hogy meg fogja oldani, mert lehet, hogy a következő frusztrációja pedig éppenséggel az lesz, hogy neki miért nem olyan a haja, mint a többinek, ő miért járt ilyen szerencsétlenül..stb. és hogy miért nem képes elfogadni így saját magát, ahogy van.

2018. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Elég valószínű, hogy előbb-utóbb én is kés alá fogok feküdni, így nem szólhatok egy árva szót sem.
2018. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Inkább tanulja meg elfogadni magát és kezelni a frusztrációt. Sosem lennék együtt olyan emberrel, akinek ilyen apró külső dolgok frusztrációt okoznak.
2018. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Engem nem zavarna, én már csomószor mentem plasztikai sebészhez (ártalmatlan de ocsmány bőrelváltozások eltüntetése miatt) és tudom mennyire felszabadító érzés ha végre megszabadulsz egy démonodtól. Ha őneki ez ennyire fontos, hát csinálja.
2018. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kopaszként mondom, hogy az önbizalmadat ne testiségekből vagy anyagiakból merítsd. Ma a hajad ad okot frusztrációra, holnap majd más. Van párod, gondolom szeret, és elfogad így is. Túrd le a francba az egészet, én ezt tettem, nem hogy kevesebb csajom lett volna, hanem azóta olyan lányokkal is összehozott az élet, akik előtte nem érdekeltem, és az önbizalmam is sokkal nagyobb lett. Hidd el, ha valakit emberként érdekelsz, ne ma hajad fogja nézni, ha nem érdekled, lehet neked akár milyen hajad. :) 28/f
2018. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát megdöbbennék, hogy ilyen hülyeség egyáltalán foglalkoztatja.
2018. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már pár szépészeti beavatkozàsom, lesz is még. Nem zavarna.
2018. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!