Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak azért nem sikerül kiszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért nem sikerül kiszeretni belőle, mert nem ismerkedek másokkal?

Figyelt kérdés

Volt egy nyári kavarásom, ő pedig visszament külföldre. Azt hittem nem fogok beleszeretni, mert nagyon nem vagyok szerelmes típus. Korábban is csak egyszer voltam fellángolás szinten valakiért oda, de az egy hónap alatt alább is hagyott. A mostani érzelem pedig csak akkor tűnt fel, amikor már elutazott. Azóta pedig még most is hiányolom és bár nem annyira, mint ősszel, de gyakran gondolok rá.

Azóta próbálkozott pár srác, de úgy éreztem, nem vagyok képes tovább lépni, pedig nagyon szeretnék.

Próbálkozzak mégis az ismerkedéssel? Az mennyire tisztességes?


2018. jan. 11. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne próbálkozz, inkább zárd már le a múltat és sz.rd már le azt a másikat. Addig nem leszel boldog, amíg a másik jár az eszedben, ezt eddig nem tudtad?

Hogy akarsz kapcsolatot, ha a másikon agyalsz?

Mi köt még hozzá? Miért foglalkozol még mindig vele?

2018. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy kérdés? Te vágtad át őt?


Ő akart kapcsolatot?



Eljátszottad a bizalmát? Esetleg többször is?


Összetörted a szívét?


Szerinted megbocsátana sokadjára?


Lenne értelme?


Egy hnap után alább hagyna a szerelem és más kéne megint?


Hogy szakítottál vele?


Milyen volt veled?

2018. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem igazán értelek kedves 2. Nem vágott át senki senkit. Úgy volt, hogy nyár elején találkoztunk előszőr egy házibuliban, mert az egyik barátom barátja. Aztán szimpatizáltunk egymással és egyikünk sem keresett komoly kapcsolatot. Aztán szinte sülve-főve együtt voltunk, közös programok és együtt alvás.

Meg volt beszélve, hogy ez csak egy egynyári dolog, nem fogunk egymásba szeretni és a végén elköszönünk. Ami nekem rendben is volt, mert már rég voltam pasival és nem szoktam kötődni. És csak utána jöttem rá, hogy megszegtem a saját magamnak tett ígéretemet. Ennyi.

2018. jan. 11. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ígértél neki semmit, nem vagy tisztességtelen.

Szerintem fordítva van, mint ahogy a kérdésben feltetted. Azért nem ismerkedsz másokkal, mert nem sikerül kiszeretni belőle.

2018. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!