Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyakoribb a szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakoribb a szingli férfiak között az intelligensek értelmesek?

Figyelt kérdés
Általában azt látom hogy a kopasz tapló egyszerű férfiak mind kapcsolatban vannak, egy csaj van mellettük míg az értelmes intelligens férfiak meg általában hosszabb ideje egyedül vannak
2018. jan. 12. 08:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
21%

"Ezzel szemben meggyőződésem,hogy mindenki vágyik arra,hogy megtalálja a párját."

Akkor lehet én vagyok a kivétel, aki erősíti a szabályt.


"Egy okos férfi viszont azt is tudja,hogy minden sikeres férfi mögött áll egy nő..."

Igen, ezt Nikola Tesla tudja a legjobban... :D

2018. jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
7%
Én nem ezt látom. Nem mondom,hogy sok,de vannak kifejezetten intelligens férfi ismerőseim. Nekik van barátnőjük. Lehet az én közegemben van egy nagyobb arányban,de a "tapló bunkó" embereket messze kerülöm így róluk nem nyilatkozom.
2018. jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
72%

Intelligens ember könnyen észreveszi a jövőbeli problémákat akár 1-2 elejtett mondatból vagy gesztusból, interakcióból és ez alapján már azelőtt mérlegeli az esélyeket a közös jövőre és kompromisszumkészségre, hogy a másik fél bármit felfogna ebből.


Engem sokan intelligensnek tartanak és tudom, hogy magas a mércém. Jelenleg van barátnőm, de amikor szingli vagyok akkor sem azon gondolkodom, hogy kellene egy társ, mert van elég dolgom, ami szórakoztat és érdekel.


Elvárás, hogy adjon magára mind ápoltság, ruhák és sport terén. Én is így teszek.


Legyenek céljai, amiket lépésről lépésre meg is valósít. Mert céljai mindenkinek vannak, de olyan nő kell, akin látom is, hogy halad a céljai felé, nem cask lebegteti maga előtt.


Legyen anyagilag önálló. Nem kell a saját lakás, de a fizetése elég legyen az életszínvonalának fenntartására.


Legyen intelligenes, ne a pletykák, a celebek és a sorozatok töltség ki a beszédtémáját.


Ohh, igen és ha még nem szűkítettem volna jelentősen a kört: Ne dohányozzon, ne drogozzon és természetesen ne igyon rendszeresen.


De ezeken felül játszik még, hogy amikor nem vagyok közvetlenül mellette szórakozóhelyen és megszólítják, akkor hogyan viselkedik más férfiakkal...mert nem mindegy, hogy lerázza őket vagy úgy tesz, mintha nem tudná, hogy fel akarják szedni és elnevetgél egy kicsit, sem az, hogy elküldi de nonverbális jelek alapján ha tovább próbálkoznak, akkor "vihető" lenne...ezer dolog van, amire értelmes emberek (nők/férfiak) odafigyelnek.


Emiatt kevesebb partner jöhet szóba.


28/F

2018. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
61%

#13 Én is pontosan ezeket keresem, csak férfiban. De egy az egyben ezeket. Egyébként, azt kell mondjam, hogy manapság sok ilyen férfi és nő is van(aki sportol, nem dohányzik, tanul és céltudatos, nem néz idióta műsorokat stb), mégsem könnyű még közöttük sem megtalálni a megfelelőt.

21L

2018. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%

Nőknél is ugyanez van, valószínű túl sokat kattognak dolgokon.

Egyszerűék meg a gyerekgyártásra vannak ráállva, teljesen ösztönszerűen, nem kimondott céllal, csak úgy.

Orbánvikiék kitalálhatnak bármit, akkor is azok fognak osztódni, akikből nem sok nyereséget tud kitermelni.

2018. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
4%

Ez butaság. Általában intelligens, értelmes emberek között mozgok, és mind párkapcsolatban vannak. Az a ritka kivétel aki intelligens, értelmes és egyedül van, az nem emiatt van egyedül, hanem ennek ellenére. Ott valami más difi van.

Nekem nagyon nehéz értelmes, intelligens egyedülálló férfit találni akivel kölcsönösen meg is van a vonzalom, mert vagy az exét siratja, vagy minden értelmessége ellenére nálam szebb nőt akar, ugyanis mindenkinek számít a külső...hát van ilyen.

2018. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem egy buta állítást írtál ki, kérdőjellel a végén...

"azt látom", hát ez még a Blikk-Rúzsban sem számít kinyomtathatónak, mint bizonyíték, bármire is.

2018. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Idiokráciát láttad?
2018. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

#16 Nálad van a difi, ha azt hiszed, hogy egy értelmes ember csak azért lehet szingli, mert valami gond van vele.

Mondjuk nagyon nem mindegy, milyen korosztályról beszélünk. A huszonéves fiatalok között főleg az értelmesebbek szinglik. Pont azért, amiket már írtak, válogatnak, megfontoltak, nem ugranak egyik kapcsolatból a másikba, meg abban a szakaszban vannak, hogy inkább a tanulásra, karrierépítésre koncentrálnak, meg utazgatnak, ilyesmi, sokszor nincs szükségük még társra(persze sok kivétel van ez alól is, akinek nem inge, ne vegye magára).


30 felettiek esetében nyilván más a helyzet, mikor már családot akarnak alapítani, vagy családjuk van, akkor persze nem szingliskednek.

2018. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
34%

19: Egyetlen szóval sem állítottam, hogy azért szingli mert valami baj van vele. Azt mondtam hogy ott más difi van. Ez lehet az is hogy az illető jobban működik egyedül és ezért tudatosan vagy tudat alatt szabotálja a kapcsolat lehetőségét.

Továbbá butaságnak tartom hogy valaki esetleg azt gondolja, hogy azért van egyedül mert intelligens. A kettőnek semmi köze egymáshoz.

2018. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!