Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire létezik olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire létezik olyan hogy először abszolúte nem találjuk vonzónak a másikat aztán ahogy megismerjük szép lassan vonzó lesz számunkra?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen! Nálam ritka az, hogy valaki már első pillantásra megfogjon, viszont ha jobban megismerjük egymást, akkor lehet, hogy szép lassan beleszeretek.
2018. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vonzódás rögtön van,attól hogy beszélünk még nem lesz vonzó.Legfeljebb szimpatikus.
2018. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Amikor a másik rájön,hogy esélye sincs jobbat találni...
2018. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
velem 3 alkalommal is előfordult. a 3. nem igazán számít, mert akkor még szinte gyerekek voltunk, és fiatalabb volt nálam, aztán érettebbek lettünk. de a másik két alkalommal felnőtt férfiakról van szó. igazából ez a jobbik verzió, mint amikor valaki megtetszik, majd kiderül,hogy belsőre nem vonzó.
2018. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

En nem talaltam vonzonak a ferjemet az elejen. De aztan beleszerettem es "megszepult". Emlekszem, ahogy szep lassan, naprol napra vonzobbnak lattam-ereztem. A szemeit, a szajat, az illatat, hmmmm...

18 eve egyutt vagyunk.

Ez olyan, mint mikor mindenkinek a sajat gyereke a leggyonyorubb a vilagon. A sajat szereteted miatt latod annyira szepnek a gyerekeidet, vonzonak a parodat.

2018. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Mennyire létezik olyan hogy először abszolúte nem találjuk vonzónak a másikat aztán ahogy megismerjük szép lassan vonzó lesz számunkra?"



ilyen nincs. az 1-es kamuzik.

2018. jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!