Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként tett téged férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként tett téged férfi barátzónába, miért. És mi lett belőle?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 10:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lett, és "barátként" kezeljük egymást azóta is (20 éve). Nagyon kemény, de eltérnek a céljaink, másként élünk el kell fogadni.
2018. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Helló!


Sok ember sokféle kapcsolatra jó: Lehet valakivel jól ökörködni, de barátnak csapnivaló. Lehet valaki jó lelki társ, de nem indul be a kémia. Lehet valakivel kiváló a szex, de nem élnék vele egy háztartásban. Lehet valaki jó kolléga, de van benne valami visszataszító. Lehet valaki mindenben jó, de nem mutatkoznék vele társaságban a kinézete miatt. ...


Üdv.

2018. jan. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
előző, semmiben nem vagy képes engedni?
2018. jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

nő vagyok. rakás ffi ismerősöm van barát zónában. mert ők barátok, haverok. mert párom van, vagy mert korábban is csak affelé volt bármifele szexuális ingerenciám aki szexuálisan is bejött.

nemigazán értem azokat a válaszokat akik azt írják h nincs barátzóna...hogyhogy nincs?? mki bejön neki? v mindegy h hogy néz ki, hogy viselkedik az illető, a lényeg h nyársra kell húzni? ez sztem tipikusan a legyet is röptében embertípus...sosem fogom megérteni.

2018. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!