Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a hatalmas férfitöbblet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a hatalmas férfitöbblet ami itt terjeng, az néhány speciális hely kivételével mégis hol van?

Figyelt kérdés

Néhány speciális területen van csak férfitöbblet, például netes társkeresők, nyilvános bulik, fesztiválok, szórakozóhelyek, bizonyos munkahelyek, sportrendezvények, konditermek, szabadidős rendezvények stb.


De ezek csak az élet kis területeire koncentrálódnak. Miért csak ezek alapján vonják le azt a következtetést, hogy hatalmas férfitöbblet van? Vagy csak maguk helyett a körülményeket akarják okolni a saját kudarcukért?


2018. jan. 15. 13:23
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
27%

Beszkeneltem a nemek gazdaságföldrajzi eloszlását 2015-ben, itt az eredmény:


[link]


Tehát 35 éves körig igen nagy férfitöbblet van. A többi az hitvita. De gondolom úgyis jön mindjárt pár önjelölt társadalomszakértő/wannabe népszámlálóbiztos, hogy az ott mind kamu, ő eztet fotelbű' jobban tudja, kb. mint a lapos Földes tébolyodott ezómatyikák.


A 8-cas válaszadónak ám igaza van: utcán, járművön leszólítgatni nőket igencsak pronyó dolog, catcalling-nak hívják és külföldön is a legalja proli réteg szokása. Vonatúton vagy hajóúton na ott speciel már jobban lehet ismerkedni, de ilyen 10 perces buszozásokon nemfogsz komoly kapcsolatot összehozni...

2018. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
0%

#11

Képfeltöltés, a leghitelesebb forrás valaha :D

Nézz inkább ksh adatokat.

Nővéremnek 10 perces buszúton sikerült megismerkednie a férjével ;)

2018. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
10%
Ööö #12, az oldal a Nemzeti Tankönyvkiadó által kiadott földrajzi atlaszból való :) most ne azt nézd, miféle tárhelyre van feltöltve. Egyébként népszámlálási adatok alapján van összeállítva, KSH-statisztikákkal az a baj, hogy elnagyoltak: ha az ország felének hasmenése van, a másik felének meg szorulása, akkor a KSH szerint az ország emésztése pont megfelelő...
2018. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
76%

#13

A tankönyveket se nevezném hiteles forrásnak...

Egyébként valaki írjon arányt úgy, hogy CSAK a monogám, magyar állampolgárral való kapcsolatot kereső, cselekvőképes, heteroszexuális, idehaza élő, szingli embereket nézzük.....ez lehetetlen. Nem létezhet pontos statisztika. Ki tudja, a születések arányain mennyit borítanak ilyesmi tényezők.

Marhaság ezzel foglalkozni.

2018. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
31%

Jó, akkor mit nevezel hiteles forrásnak, ha nem a tankönyveket? A Hiteltelen magazint, meg a mindenféle agyatlan ezoterikus oldalon leközölt "a Náza szerint a Hold üreges, mert légüres térben kongott, és a belsejében umpalumpák meg csumbibumbik laknak"?


Lehet hogy csak én vagyok ilyen maradi és ódivatú, de én speciel tankönyvekből okosodtam. A pestist nem démonok meg szellemek hanem kórokik okozzák, az égen a fénylő pontok csillagok, és amikor a repülőgép túllépi a hangsebességet, a "bangggg" hangrobbanás nem az angyalok tapsvihara vagy az ördögök szellentése, hanem csak a levegő zuhan vissza a helyére. Úgyhogy ha nem haragszol, inkább alapozok az emberiség eddig megszerzett tudására.

2018. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom hogy lehet férfi többlet. Eleve több nő születik. Szerintem a külföldön munkát vállalók is főleg férfiak. Tehát itthon nő többletnek kellene lennie.
2018. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
93%

#15

Igazad van, csak az a baj, hogy rengeteg baromság van a tankönyvekben, amiknek köze nincs a tudományhoz.

Szerencsére nem csak a tankönyvek és az ezo-agymosás léteznek...

2018. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
70%

4-esnek:

"OTT, AHOL LEHET ISMERKEDNI mindig sokkal több a férfi"


Hát ez baromira nem igaz.

Menj el egy nyelvtanfolyamra, egy tánciskolába, egy előadásra, egy művészmoziba. Pasi alig van, viszont nagyon sok helyes, okos, normális, csinos lány van ilyen helyeken. Kb. egy nyelvtanfolyamon 20% pasi, 80% csaj. De a többin is, amit írtam. Mindenhol a lányok vannak többen (a való életben), és nem akármilyen, hanem normális, ápolt, helyes csajszik.

Oké, hát a netes társkeresőn elhiszem, hogy nem így van, de ki lehet(ne) lépni a való életbe esetleg.

2018. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Évek óta járok nyelvi klubokba, heti rendszerességgel, mert magas szinten beszélek több idegen nyelven. Mindig, mindig sokkal több férfi van azokon is. Két tánctanfolyamra is beiratkoztam, majd otthagytam az egészet, mert annyival több férfi volt, hogy több körön át várni kellett, hogy egyáltalában sora kerüljek, mint táncpartner. Sajnos már a régen bevált helyek sem működnek, annyira sok férfi van mindenhol.


Moziban? Ott meg hogy ismerkedsz? A jegypénztárnál?

2018. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
A Puskinban ment egy koreai művészfilm. Ott találkoztam a vőlegényemmel:) Igen, lényegében az előtérben szóba elegyedtünk.
2018. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!