Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a hatalmas férfitöbblet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a hatalmas férfitöbblet ami itt terjeng, az néhány speciális hely kivételével mégis hol van?

Figyelt kérdés

Néhány speciális területen van csak férfitöbblet, például netes társkeresők, nyilvános bulik, fesztiválok, szórakozóhelyek, bizonyos munkahelyek, sportrendezvények, konditermek, szabadidős rendezvények stb.


De ezek csak az élet kis területeire koncentrálódnak. Miért csak ezek alapján vonják le azt a következtetést, hogy hatalmas férfitöbblet van? Vagy csak maguk helyett a körülményeket akarják okolni a saját kudarcukért?


2018. jan. 15. 13:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
De amúgy akkor nagy eltérések lehetnek. Tesóm (harmincas srác) angol tanfolyamra jár, több helyen is megfordult már, míg belőtte, hogy melyik szint lenne neki az, amivel halad is. Na szóval, szoktam kérdezgetni: Hát, most pl. vannak nyolcan, abból ő a pasi egyedül, és hét csaj. + a tanárnő is csaj. De az előzőeken is így volt, vagy csak ő volt pasi, vagy max. ketten pasik, a többi nő.
2018. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Nézd, én most nem közekedni akarok, de nyelvtanfolyamra járni, ismerkedés szempontjából, rendkívül költséges és hosszadalmas. Ugyanis több hónapra beiratkozni egy tanfolyamra, hátha-akad-szabad-nő alapon, nagyon nem értelmes/gazdaságod dolog. Amúgy, ahogy látod, nem azzal van a gond, hogy ne találkoznék nőkkel, hanem hogy annyi férfi vesz körül minden szabad nőt, hogy az átlagpasija ladába sem rúghat (mint ahogy a társkereső oldalakon sem, csak ugyanaz van kicsiben).
2018. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Értem, amit írsz.

Nálunk amúgy az egyetemen 90% lány van, és 10 % srác a csoportban. Viszont amikor kezdtünk, már MINDEN lány foglalt volt, komoly baráttal.

Szóval, vannak érdekes arányok, ez tény.

2018. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
76%

"már MINDEN lány foglalt volt"


Na látod, ezért mosolygok itten, amikor azt olvasom mennyire igénytelenek a férfiak, meg hogy bárkivel beérik. Mintha az átlagférfinak bármilyen kis választéka is lenne. Annyira ritkán és nehezen találni olyan nőt, aki épp szabad és a tucatnyi ostromlója közül pont téged választana. De ezt egyszerűen képtelenek a nők megérteni, mert a saját, ellentételesen végletes helyzetükből indulnak ki.

2018. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Az utolsó válasznak semmi értelme. Hiszen mi történik tulajdonképpen amikor egy nő kapcsolatba kerül? Igen, jól tippelsz. Egy srác is kapcsolatba kerül. Vagyis nem csak a foglalt csajok száma nő egyel, de a versenytársak száma is csökkent.
2018. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Na szóval: [link]


Ez egy hiteles (reprezentatív) felmérés alapján készült interaktív ábra. Aki azt állítja, hogy több a fiatal nő mint a férfi (vagy legalábbis egyezik az arányuk), legyen szíves mutassa meg nekem, hogy hol lát ilyet.


Ezzel szemben nem hitelesek az alábbi állítások:

- tesóm mondta, hogy...

- unokanővérem szomszédjának nagynénje szerint...

- nálunk az illatszerboltban ...

- a templomi énekkarban...


Ezek ugyanis nagyon kis mintavétel alapján születnek. Ha most azt mondom, hogy az én munkahelyemen 36 férfi jut 1 nőre, ebből mire lehet következtetni? Így van, semmire. Ezért is hibásak ezek a "való életből" hozott példák, mert a valóság csak egy kis szelete alapján ítél. Ahogy előttem is írták, az egyes helyeken előforduló férfi-nő arány semmit nem jelent:


#18: "Menj el egy nyelvtanfolyamra, egy tánciskolába, egy előadásra, egy művészmoziba. Pasi alig van, viszont nagyon sok helyes, okos, normális, csinos lány van ilyen helyeken. Kb. egy nyelvtanfolyamon 20% pasi, 80% csaj."


Ez így szépen hangzik, de mivel helyes, okos, normális, csinos lányokról van szó, így gyaníthatóan nem is szabadok (túlnyomó részük biztosan nem). Még az is lehet, hogy azok a pasik sem szabadok.


#21: "Tesóm (harmincas srác) angol tanfolyamra jár, ... most pl. vannak nyolcan, abból ő a pasi egyedül, és hét csaj. + a tanárnő is csaj."


Ez akkor tesódnak maga a paradicsom, 8 kiéhezett nő között egyetlen pasiként ..., várj, lehet, hogy mégsem. Azt ugyanis nem írtad, hogy tesód egyáltalán keres-e párt, vagy már kapcsolatban van, ahogy azt sem, hogy a 8 nő közül hányan keresnek párt. Ezért is csalóka az ilyen házi "statisztika". Ezek maximum azt bizonyítják, hogy van néhány speciális hely, ahol a nők nagyobb számban fordulnak meg.


Ettől függetlenül férfiként nem szabad a férfitöbbletre fogni a társkeresésben való sikertelenséget. Nehezebb helyzetben vagyunk miatta ez tény, de ettől még nem omlik össze a világ. Ez mindig így volt a történelem során, kivéve a háborúk utáni néhány évtizedet. Azt meg inkább ne akarjunk.

2018. jan. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Az ábra jó, csak pont a szabadon kószálókat nem tudjuk meg belőle.
2018. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Mert ez így van bizony!!

Én 40 éves férfi vagyok és egész életem során arra lettem fgyelmes hogy bárhová megyek vagy magamtól vagy anno a sulik miatt vagy most a munkám miatt szinte csak fhaszokkal vagyok körülvéve!

És nem olyan munkát végzek hogy azt csak férfiak végeznék meg stb. Hanem pl. Egy irodaház liftjébe beszállok az tuti hogy mellém csak fhaszok szállnak be, ha ügyet intézek a másik fél általában pasi, a buszon, villamoson, metrón csak fhaszok ülnek körülöttem, és még ehhez a kis megfigyelésemhez csatlakozik az amiket a kérdező felsorolt!

Tehát én is úgy látom a nők kihalófélben vannak.

2018. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Bemész egy bankba, vagy az adóhivatalba. Ügyintézők hány százaléka nő szerinted? Kb. 95%-a.

Szerintem túlzás, amit írsz.

Megyek hivatalba, ügyintézni, mindenhol p...csák vannak (nő létemre pedig jó lenne pasinál ügyintézni, nem egy mísz p...nál, de ez ritka, mint a fehér holló).

2018. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Lehet azért tűnik túlzásnak mert nálam a miss pitcsák a nők és nem az átlagos egyszerű minden bokorban megtalálható tipikus aktakukac kinézetű fénymásolóval készültek.

De amúgy ahol megfordúlok ott valóban fhaszok vannak mintha bevonzanám őket pedig még a szagukat sem bírom annyira taszítanak a férfiak.

2018. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!